Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén kinek ítéli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén kinek ítéli a bíróság a gyereket?

Figyelt kérdés

júl. 21. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Aki akarja is a gyereket és tudja biztosítani a megfelelő életmódot.
júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Anyuka.
júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora a gyerek? Kinek mik a körülményei? Annyira bírom, mikor ilyen semmi infót nem tartalmazó kérdést ideböfögnek. Valószínűleg csak provokálás céljából.
júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki kéri. Általában anyuka. Ha mindkettő akkor amelyiknél jobb helye lenne minden szempontból. Nyilván ahol nem tudnak peren kívül megegyezni a gyerek érdekeit tartva szem előtt ott mindig defektes legalább az egyik fél. Előbb utóbb átlát rajta a bíróság.
júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Sokszor azert nem tudnak megegyezni peren kivul mert akinel a gyerek,annal a csaladi adokedvezmeny,csaladi potlek tartasdij iskolakezdesi tamogatas lakashasznalat stb stb Lehet a masikat az orranal fogva szivatni eveken àt. A masik fèl maganyosan tengődővè vàlik. Ezert van hogy eveken at pereskednek. A pàrtatlan birosag meg ugye tudjuj kifelè hùz.
aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Annyira bírom az ilyeneket, mint az #5. Mert szerinted a családi adókedvezmény és a családi pótlék nem annak jár, akinél a gyerek van? Nem mellesleg 1 gyerekre ez akig több, mint 20ezer/hó. Egy kamasz pár nap alatt megeszi. Vagy veszel neki két pólót meg 5 pár zoknit, oszt annyi.

Nem váltam, de aki a gyerektartást sajnálja a saját gyerekétől, arról megvan a véleményem. Jó esetben annyit akkor is költesz a gyerekre, ha együtt éltek. Iskolakezdési támogatás szintén a gyereké, már ha kapsz. Én még soha nem kaptam. Pedig 4 gyerekem van, szóval bőven tudom, hogy az augusztus - szeptember több százezerbe fáj.

Tudom, hogy ilyenekkel kár vitatkozni, de mindig felbasz ez a hozzáállás. Mintha a SAJÁT gyereked a válás után fényevővé válna, ki se mozdulna többet a szobájából, nem lenne szüksége semmire. Mintha ez csak arról szólna, hogy lehet kicseszni a volt házastárssal.

Amúgy meg azt tapasztaltam, hogy akik a leghangosabban szidják a gyerekük anyját, azoknak nincs eszük ágában sem lemondani a szabadságról a gyerekükért.

aug. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6 os akkor nem az a legegyszerűbb hogy 1v 2 het itt,1v 2 het ott,az iskolakezdes kozosen allni,mindenkinel a kamasz megeszi pàr nap alatt a 20 ezer Ft ot.Mindenki vesz neki 2 polot 5 par zoknit meg mèg amit szeretne. Ès nem a gyerektől hanem a hazastarstol kellene elvalni. Es senki sem erezne hogy hogyan lehet kicseszni a volt hazastarssal, mindenki szepen felnott ember modjara elne tovabb az eletét.
aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kulfoldon is màr règ óta a váltott elhelyezés van divatban,Magyarországon is e felé mozdult a törvénykezés,2022 január òta. Így remélhetőleg a jövőben egyre több ilyen ítélet fog születni, a gyerekek nem szakadnak el egyik szülőtől sem,anyukának is fele annyi kiadása lesz,sokkal több szabadideje magára,ès a társas kapcsolatok építésére❤️
aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7, én ezt abszolút támogatnám. De jelenleg nem azt tapasztalom, hogy az apák tömegesen ragaszkodnának a váltott elhelyezéshez. Van ilyen is, persze. Az egyetlen ismerős elvált párnál ez úgy működik, hogy ha apuka két hetében beteg a gyerek, akkor anyuka maradjon otthon, mert ő a nő. Szülőire ő járjon, mert apuka nem ér rá. Nyaralni nem viszi, mert az új csaj nem akarja. Ha elveszik a színes ceruzája, majd az anyja pótolja. Ha anyánál marad valami, a gyerek nem mehet érte, pedig 2 utcányira laknak egymástól. Ilyesmik. Szóval bocs, hogy szkeptikus vagyok.
aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
6 os nak, kedves 4gyerekes nem elvalt anyuka! Ehhez a kerdeshez erdemben akkor tudnal hozzaszolni,ha a ferjed otthagyna a nalad 10 evvel fiatalabb titkarnojevel, elvennek toled a gyerekeket, 2 hetente lathatnad oket,a tarsadalmi burokracia szemeben te egy szingli nőve valnal,minden kedvezmanytol megvonva, fizetnel egy akkora tartasdijat hogy masnak nincs annyi fizetese, es a ferjed uj parja még szūlne egy gyereket,igy mar 5 gyerekkel nagycsaladoskent a volt páros az uj párjával vennê fel a nagycsaladosok minden hozodalmát a te gyerekeid után is,hiszen ő él a gyerekeiddel, vidáman együtt élnênek utaznának a te gyerekeiddel,miközben te magányosan tengetnéd az életedet.
aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!