Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tapasztaljátok, személyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tapasztaljátok, személyesen vagy a környezetetekben, mennyire okoz problémákat, feszültségeket egy kapcsolatban ha a párotok nem szakítja meg az exével a kapcsolatot hanem heti szinten többször is kommunikálnak?

Figyelt kérdés
aug. 16. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennxure mert nem is lenne a párom ha kitudódna ismi alatt és ha párkapcsolat során akkor azonnal repülne a levesbe.
aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mert ilyen párom nem lenne. Akkor sem, ha közös gyerek miatt beszélnének ilyen sűrűn.
aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Össze sem jönnek olyannal, aki az Excel beszélget héti többször.
aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Éppen csak a miért maradt le a kérdésből. Gyerekek miatt? Tök érthető. Munka miatt? Nyilván érdekelne, hogy miért nem lehet megszakítani a munkakapcsolatot, de ezt is el tudom képzelni, stb.

De ha csak “barátok maradtunk”, ezért heti szinten beszélgetnek, az már nekem se lenne szimpatikus.

aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
csak “barátok maradtunk”, ezért heti szinten beszélgetnek
aug. 16. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem a tulajdonod a másik, nem sajátíthatod ki csak azért mert most épp jártok. Szakítson meg minden kapcsolatot, mert bizonytalan vagy magadban? Gondolom ezekután még az is zavar hogy időnként lefekteti az EXeket :D

Hagyj teret a másiknak , ne folytasd meg , de ne menj bele egy olyan kapcsolatba ahol nem te vagy az első, de ne is maradj meg egy olyan kapcsolatban ahol melletted elfér egy második...harmadik...negyedik

aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk okoz feszültséget. A gyerekeink összekötnek minket, talán egy életre, de amíg felnőnek, addig biztosan. Igyekszem a rájuk vonatkozó kérdéskörre korlátozni a kommunikációt az új párom miatt. Ha nem lenne párom, akkor sem lennék az a laza jó fej ex, akit meg lehet kérni mindenre. A kérdés gondolom az újrakezdés esetleges igényére is irányul, ami nálunk semmilyen szinten nincs és nem is lesz.
aug. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem zavarna

Nekem is van olyan exem akivel evtizedek ota mar csak baratsag van. De en minden kapcsolatomat szepen zartam igy megmaradt a baratsag is tobb esetben. Persze van ami azert elkopik. Van akivel heti szinten tobbszor beszelunk van akivel csak havonta. Ha segitseg kellet mind jott pakkolni koltoztetni. Ahogy en is segitettem pl tortat sutni a parja titkos szulinapi bulijara (cukrasz vagyok)


Ha a paromnak lenne ilyen baratja elfogadnam. Nem a tulajdonom nem rendelkezek vele. Ahogy o sem rendelkezhet ilyen azinten vele.


A mult meghatarozza a jelent is es a jovot. Ha utalkozom feltekenykedem akkor vissza dogom kapni. Rosszat nem akarok magamnak!

aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsen ilyen az ismerettségi körömben.


Egyébként engem zavarna a dolog. Ha abból indulok ki, hogy ha szakítok valakivel, akkor visszahúz hozzá a szívem, elvégre szerettem... Hát nem tudom, én nem tartom a kapcsolatot az exekkel, szerintem olyan igazi visszaút nincsen onnan.


De nem tudom amúgy, szerintem ha téged zavar, akkor beszélj a partnereddel.

aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez zavaró. Mindkét félnél akadálya lehet a tényleges továbblépésnek, amíg az előzőt nem zárták le. Ahol kicsi gyerekek vannak, ott nem lehet teljesen megszakítani a kapcsolatot, főleg a láthatás miatt nem, de korlátozni kell a legszükségesebbre. Nincsenek napi szintű telefonálgatások, közös programok, kirándulások, együtt töltött ünnepek. Felnőtt gyerek esetében bármilyen kapcsolattartás szükségtelen.
aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!