Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan van többször,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan van többször,hogy a párod elolvassa az üzenetedet,de nem reagál vagy csak sokkal később,órákkal később,számodra elfogadható és nem problemazol vagy valahol idegesitene?

Figyelt kérdés
júl. 2. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfoglalt nagyon akkor gondolom én, hogy nem lenn lenne ideje meg se nézni az üzenetet szóval mivel arra van ideje így lehetne üzenet megírására is tömören. Most vagy állandóan zavarod és az agyán jössz ki vagy egyszerűen nem vesz téged komolyan.
júl. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

A párkapcsolataimban képben vagyok a párommal és tudom mikor miert van az, ha csak olvas. Nem ez szokott idegesíteni hanem az indok. Nem az hogy nem ír hanem tudom magyon is jól hogy miért nem ír. És ez tesz be.


Egyik exem pl elég magas lovon ült meg nyeregben, alapból is degradált lenézett engem, nőzött is, gyakran sz.rt arra a hívom (nem hiv vissza), írok(semmi reag), viszont egy eladóval is kedvesebb mint velem mint a saját párjával.., na és amikor kidobtam, meg átment szánalomba. Hirtelen képes lett nemhogy írni hívni, hanem millió mondat, le se lehetett tenni állandóan, nem lehetett levakarni megszabadulni sem tőle, aztán még zaklat is, nem száll le.

Kapcsolatban meg derogált neki egy válasz is, az is hogy éjszaka elalváskor jóéjt vagy valami, egy jó szó, semmire nem volt képes.


Le tudtam volna hányni is már szakitás után. Azóta is zaklat amúgy (3 éve)most cserélek számot is.


Másik pàrom meg kapcsolatban is állandóan hív ír az meg levegőt nem hagy soha🤣 igy ha egyszer ő nem elérhető akkor kb meghalt es csak azért nem.


Rajtuk kívul meg vannak a normalisak is. Akiknek ha dolga van nemtud reagalni de amugy visszahív keres válaszol csak épp nem azonnal néha. De alapvetően lehet rájuk számítani. Normális pasikkal én nem aggódom semmin nem idegeskedem semmin.

júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!