Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többszöri kérésem ellenére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszöri kérésem ellenére időnként ismeretlen nőket likeol/követ be. Szakító ok?

Figyelt kérdés
Van, hogy két eset között több hónap is eltelik. Zavar, szóltam, ígérget, majd újra kezdődik. Olyan is van, hogy a nők követik be őt, ő meg visszakövet.
jún. 19. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ez az lenne. Biztosan nem kéne olyan ember, akit kordában kell tartani, mert nem bír a farkával. Ha magától nem látja, hogy ez rém ciki, akkor nálam esélye nincs.
jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
És ezt te honnan is tudod, kérdező? :D Nem lehet, hogy picit túlzottan is kontrollálod a párod? Most egy like az semmi. Ha majd azt írja valaki képe alá, hogy: Úgy megbasznàlak, hogy nagyon. Na, akkor vannak bajok.
jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
#2 Szerintem egy ismeretlen nő nem egyenlő azzal, ha valaki pl. egy színésznőt követ. Mi a francért kell ismeretlen nőket bekövetni vagy lájkolni? A válasz persze adott, a kérdés csak költői volt.
jún. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kettes, egyszer véletlen észrevettem, azóta pedig nyilvàn már direktben megnézem időnként…
jún. 19. 09:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám őt likeolgatni más nőket míg az agyát nem veszi el jobban mint van, szakítanék. Nem lenne szükségem rá, hogy miatta idegeskedjek feleslegesen.
jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát, ez akkor se normális kérdező. Ha lepontoztok, ha nem. Most ha egy hónapban egyszer valakit kedvel, az semmi. Amúgy meg ezzel csak magadat hergeled, mert mint láthatod, ugyanúgy csinálni fogja, csak te még 220-ra feltuningolod a vérnyomásod.
jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom is ezt csinálta, sokat veszekedtünk miatta, bennem is megfordult a szakítás mégis együtt maradtunk, már 11. évet tapossuk.


Ezt a szokását szépen lassan elhagyta, de igazából a mai napig nem értem akkor amikor én ezt kértem tőle miért nem tudta figyelembe venni.

jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 3-as, az a te bajod. Lehet ő meg ismeri, mert a kollégája vagy valami. Ha most ilyen hülyeségeken ventillálsz, hát tessék. Megakadályozni úgyse tudod. :D
jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
#8 Nem is kell megakadályozni, az ilyet ott kell hagyni a fenébe. Itt nem konkrétan arról van szó, hogy elmegy mellette az utcán egy nő és megnézi, az teljesen más. Mi a francért kell nőket gyűjtögetni, lájkolgatni, ha nem azért, hogy csorgassa rájuk a nyálát? Ez baromi szánalmas. Főleg, hogy a barátnője jelezte neki, hogy ez nem tetszik és továbbra is csinálja, tehát magasról tesz rá, hogy a barátnőjének ez rosszul esik, fontosabbak vadidegen nők. Ez azért sokat elárul egy ember jelleméről.
jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet szakítóok. Én össze se jönnék olyan alakkal akinek a léteme a különböző platformok. Szerintem reflex nála, automatikusan csinálja, vagy gyűjt magának talonokat és némelyikkel még csevegni is fog ha vevőek lesznek rá aztán szépen megcsal, elhagy. De mégha nem is történne ilyesmi akkor is gáz, hogy elvileg felnőtt ember követi a nőket folyamatosan és, hogy egyáltalán azokon az oldalakon van állandóan. Tiniket még csak-csak megérti az ember. De én úgy gondolom, hogy felnőtteknél ez nagyon ciki.
jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!