Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy a párom egy bizonyos barátjának már többször küldött olyan tiktokot amiben arra céloz, hogy nagyon vonzó az anyukája?

Figyelt kérdés
Erre mérgesnek kéne lennem? Azt mondja ez csak poén, de én túlgondolok mindent.
júl. 27. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Elég abnormális dolog más anyukája miatt kisebbségi komplexusosnak lenni. Önbecsülés nuku?
júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem normális, de majd megmagyarazzák neked, hogy ez természetes a pasiknál, bla, bla, bla.

Nem, nem az.


Igazából tökmindegy, hogy más anyjáról van-e szó, vagy sem. Ha egy pasi a komoly(!) párkapcsolatából kifelé kacsingat más nőkre, az többszörös arcátlanság. Egyrészt tiszteletlen a csajával szemben, másrészt egyértelmű utalás arra, hogy elégedetlen a csajával, viszont nem tud magának jobbat szerezni.


Ha kiderül, hogy más nőkre csorgatja a nyálát, dobd ki, tiltsd le. Ha pedig zaklat, akkor jelntsd fel a rendőrségen.

júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%

A fiatal srácok ma valamilyen oknál fogva futnak a vénasszonyok után, azok meg vevők rá.


30F incel

júl. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, hogy csak szívatják, heccelik egymást
júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is abnormális a dolog függetlenül attól, hogy magára húzná vagy se. Nincs benne semmi tisztelet se irántad, se a haver, se a haver anyja iránt. Rajtad múlik, hogy elviseled-e tovább a viselkedését, de én nem tenném.
júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!