Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ha félrelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ha félrelép a pasitok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Úgy,hogy a srác 2hónapra rá vallotta be úgy,hogy nem volt más választása,mert egyik haverja elárulta nekem. Ez az eset úgy történt,hogy összevesztünk msnen keresztül,ő kint volt cipruson dolgozni és mikor összevesztünk akkor lefeküdt kint egy csajjal. Egyfolytába az jár a fejemben,hogy biztos az a csaj jobb volt mint én,meg mindig az villan be,amikor együtt lehettek,hogy biztos élvezte...és ami a legrosszabb,hogy szeretem a srácot és osztálytársak vagyunk!
2010. nov. 2. 09:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem, amiről te beszélsz, az nem megbocsátás, hanem a másik büntetése és saját magam kínzása.

A megbocsátásba nem fér bele, hogy a másikat bántom, az orra alá dörgölöm a hibáját meg "visszaadom".

Nem értem ezt a visszaadást sem. Kinek lesz tőle jobb? Nekem nem, mivel a páromat szeretem, ha már megbocsátok, akkor nyilván azért. Neki nem, mert fájdalmat okozok. Akkor? Önbizalom növelés? Igen, erről beszéltem mikor azt mondtam, h a megbocsátáshoz hatalmas önbizalom kell, mert tudnom kell azt, hogy nem arról volt szó, hogy nem vagyok neki elég jó, nem vagyok elég szexi, az a másik nyilván szebb, vékonyabb, stb., hanem hibáztam, hibázott, hibáztunk és kisiklottunk, de most már itt vagyunk, csináljuk együtt.

Szerintem ez a megbocsátás.

2010. nov. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Szia, az h mit teszel azt csak te döntheted el. De egy ilyen megbocsájtosdi után megfogadtam hogy soha az életbe többet. Egyszerűen nem lehet megbocsájtani, tul kell lépni ( nekem majd 1 évembe telt de megérte
2010. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sokszor a szerelem nem elég.
2010. nov. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!