Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ha félrelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ha félrelép a pasitok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Úgy,hogy a srác 2hónapra rá vallotta be úgy,hogy nem volt más választása,mert egyik haverja elárulta nekem. Ez az eset úgy történt,hogy összevesztünk msnen keresztül,ő kint volt cipruson dolgozni és mikor összevesztünk akkor lefeküdt kint egy csajjal. Egyfolytába az jár a fejemben,hogy biztos az a csaj jobb volt mint én,meg mindig az villan be,amikor együtt lehettek,hogy biztos élvezte...és ami a legrosszabb,hogy szeretem a srácot és osztálytársak vagyunk!
2010. nov. 2. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a dologgal, hogy mindenki magabiztosan azt mondja, hogy soha nem tudna megbocsátani. Igen ám, de mikor abba a helyzetben vagy, akkor már annyira nem is vagy magadban biztos...A megbocsátáshoz szerintem az kell, hogy értsd miért történt és akkora adag önbizalom ami sajnos a legtöbb embernek nincs.

A te történeteddel kapcsolatban a legnagyobb bibi az, hogy azért csalt meg, mert összevesztetek vagy egyéb problémák voltak? Általában mindenhez két ember kell, te azért mert nem veszed észre, vagy nem próbálsz javítani azon ami nem jó, ő meg azért mert máshol keresi amit otthon kellene. Viszont ha csak azért lépett félre, mert épp alkalom volt rá, akkor nem éri meg a fáradtságot amit ebbe bele kellene fektetni.

Nálunk is volt ilyen történet, a kapcsolatunk csak jobb lett azóta, viszont én tudom, hogy miért történt, tudom azt, hogy én miben voltam hibás, mindketten tudjuk, hogy mit kell máshogy csinálni és mindketten sokkal jobba értékeljük amink van, mint mikor biztosra vettük.

Ezeket gondold át.

2010. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egy okos nő nem bocsát meg semmilyen megcsalást.
2010. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy okos nő nem mond olyat, hogy soha.
2010. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem,hogy meg tudnék bocsájtani....!!

21/L

2010. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Sohasoha!
2010. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Kis naivak...:-))

Fogjátok ti még sírva kérdezni magatoktól, hogy mit rontottam el? És ha van egy csepp eszetek, akkor belátjátok a saját hibátokat is.

2010. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A férfi megcsalást nem kell megbocsátani. Minek, azért hogy már egy jót szeretkezni sem tudsz vele, mert állandóan ezen kattog az agyad?

Jó, egy ffi más, ha őt megcsalja egy nő és megbocsát neki, attól még megtudja du*gni, de a nőknek érzékenyebb a lelkük, és nem tolerálják a megcsalást.

2010. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

11:09

"Szerintem meg egy okos nő nem mond olyat, hogy soha."


Én nem is mondtam hogy SOHA, én azt mondtam hogy NEM!

2010. nov. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mi van? 11:29es! Ne már! Honnan veszed ezt a sok baromságot?

Nagyon fiatal lehetsz...Nem tudom hány férfival volt már dolgod, de nagyon rossz típussal találkozhattál.

2010. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

ma 11:35


Nem mindenki olyan mint te, én megbocsátani talán meg tudnék, de felejteni soha, és az első adandó alkalommal törlesztenék. Esetleg 20 év házasság után, mikor már baromira nem érdekli az egyik felet a másik, akkor el tudom képzelni a nyitott házasságot, mindenkinek megvan a maga szeretője, de este együtt a család. Nekem kicsit álszent, de csak így tudom elképzelni a megbocsátást.

2010. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!