Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton félrelép? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton félrelép? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy fejezzük be, el akarok válni és akkor oda megy ahova akar.

De ő azt mondja, hogy hülyeséget beszélek, értsem meg, hogy dolgozni jár, nem csal meg. Ha ilyen okkal akarok véget vetni a kapcsolatunknak akkor szerezzek bizonyítékot.


Tetten még ugyan valóban nem értem, lehet ez lenne az épkézláb megoldás, de a múltkor álmában beszélt, hogy milyen jó volt a nőjével a szex, meg hogy otthon már régen nem ilyen, meg utána még azt is mondta a nőnek álmában, hogy ne hívja 6 után mert ha itthon van nem tudnak beszélni, ha kinyomja akkor meg én fogok gyanút.

Ezt elmondtam neki, azt mondta hülyeség. Mindenki beszél néha álmában, lehet hogy elképzelte csak, hogy szexelt valakivel. De ... nem tudom mit tegyek.



Nem akarok tovább vele élni. De a lakás az enyém. Hogy rakjam ki?

(A szüleim meghaltak, a lakás teljes mértékben az enyém.) Ha válunk nem követelhet az örökségemből? (Mikor örököltem akkor még nem voltunk együtt!)


2011. ápr. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A jogi részéhez nem értek. De szerintem ettől függetlenül én kirúgnám. Aztán pereskedjen ő.
2011. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy valaki álmában beszél, nem bizonyit semmit, legfeljebb azt, hogy álmodik.

2. Ha te nem akarsz tovább vele élni, akkor add be a válópert.

3. A saját külön vagyonod (amit a házasságkötés elött szerezél, vagy akár a házasság alatt örököltél), nem lesz közös, viszont a házasság alatt ráköltött pénz (törlesztés, felújitás) értéke felezödik.

2011. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg folyton félre lép, akkor váljatok.

Ha tényleg dolgozik és te feleslegesen féltékenykedsz, akkér kíméld meg őt magadtól. Váljatok el.

2011. ápr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A házasságban szerzett vagyon legyen az ingatlan vagy ingó vagyon közösnek számít!Annak a fele része illet meg téged,és a fele rész a férjedet.

A házasságkötés előtt származott vagyon csakis azé marad akié volt.Mivel a lakást te házasság előtt örökölted(és ezt tudod is bizonyítani) így az CSAKIS A TIED marad.Abból nincs fele-fele arány.

De ez nem ilyen egyszerű.Ugyanis ha a férjed bizonyítani tudja,hogy a házasságkötés után az ingatlanba beruháztatok(bővítés,komoly felújítás) akkor ezeknek a értékaránynak a fele őt illeti..

Konyha nyelven:

Örököltél egy 50nm-es házat.A házasság után a férjeddel közösen évek alatt ebből a házból csináltatok 100nm-es házat,ráadásul extra dolgokkal felszerelve(padlófűtés,beépített konyhabútor,mosogatógép stb)

Ebben az esetben kiszámolják a 100nm ház értékét,amiből a lejön az 50nm ház értéke.A lejött 50nm-es érték az csakis a tied.A maradék értéket meg 50-50%-ban felezik.Az ingó vagyonnal ugyanez a helyzet. Ha az extra dolgokat együtt szereztétek be akkor szintén 50-50 %-ban lesz elosztva..

A megcsalásról annyit,hogyha már nem vagy képes együtt élni a férjeddel akkor szépen el kell válni..

2011. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a feleséged, csak a barátnőd, akkor az egész ház a tiéd marad. Azért mondja mindenre, hogy hülyeség, mert nem akar elköltözni.
2011. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!