Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok ha félrelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok ha félrelép a pasitok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Úgy,hogy a srác 2hónapra rá vallotta be úgy,hogy nem volt más választása,mert egyik haverja elárulta nekem. Ez az eset úgy történt,hogy összevesztünk msnen keresztül,ő kint volt cipruson dolgozni és mikor összevesztünk akkor lefeküdt kint egy csajjal. Egyfolytába az jár a fejemben,hogy biztos az a csaj jobb volt mint én,meg mindig az villan be,amikor együtt lehettek,hogy biztos élvezte...és ami a legrosszabb,hogy szeretem a srácot és osztálytársak vagyunk!
2010. nov. 2. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem tettél fel már ezzel kapcsolatban egy hosszabb és részletesebb kérdést?


Amúgy meg minek tartanád meg? Élnél vele azzal a tudattal, hogy megcsalt, hazudott, miközben ilyen fiatalon megfosztod magad attól, hogy találj egy normálisat, aki nem csal meg? Én elhagynám, biztos nem tudnék utána megbízni benne, lefeküdni vele, hozzáérni...

2010. nov. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
én fiú vagyok.. megbocsájtanák a lánynak... ha fordítottba lenne a helyzet
2010. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
én ezt most irtam ki először! nem értelek...
2010. nov. 2. 09:36
 4/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám megbocsátani.
2010. nov. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség...


Megbocsátani meg lehet, de ezek után mindig ott motoszkálna a fejedbe az ördög sok sok kérdéssel együtt


Újra meg tenné?, vagy ha elmegy a haverokkal biztos a haverokkal van?


Hagyd ott ha szeretne nem csalna meg.

Voltunk már mi is úgy a párommal h szó szerint hajszálon táncoltunk, de eszébe nem jutott h megcsaljon... pedig megtehette volna

2010. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem nem , kérdezted már, de lényegtelen.

Amúgy mindenki azt fogja mondani szinte, hogy ne bocsáss meg, de te meg fogsz úgyis.Szóval szerintem te már eldöntötted magadban.

2010. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem bocsájtanám meg.. Sőt így még jobban utálnám azért, mert nem mondta el csak 2 hónap után úgy hogy rákényszerült, magyarul el sem mondta volna ha a haver nem mondja el neked. Gondolj bele még mennyi ideig titkolta volna, te meg azt hiszed hogy milyen happy minden, mennyire szeret, közben meg megcsal fűvel fával amikor éppen összevesztek. Te ha összevesznétek valamin nagyon, megcsalnád? Bele tudod képzelni magad a helyébe, hogy te megcsalnád-e. (De gondolom nem.) Ha egy veszekedés miatt megcsal, akkor egy legközelebbi miatt is meg fog! Én úgy kivágnám mint macskát........ Akárhogy is szereted, szerintem ne hagyd hogy megalázzon.
2010. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem bocsájtanám meg..Egyrészt nem vagyok az a fajta aki csak úgy megbocsájt,másrészt pedig,ha 1x megcsalt,egy összeveszés miatt,akkor máskor is megteheti..Állandóan ez járna a fejedben az összeveszések után,hogy most megcsal?most más lány dug? Szóval szerintem nem éri meg ezen agyalni kitudja még meddig,inkább keress egy olyan srácot aki nem csal meg. :)

18/L

2010. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Olvastam egy ugyanilyen történetet 1-2 nappal korábban, és azt hittem azt is te tetted fel.


(első válaszoló)

2010. nov. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
úgyis meg fogsz neki bocsátani mind1 mit mondunk, majd magadtól rájössz, ez is olyan amit az embernek át kell élnie hogy megértse, nem kellett volna ...
2010. nov. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!