Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észre lehet venni a férfin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre lehet venni a férfin, ha félrelép?

Figyelt kérdés

A kérdés azért férfiakra vonatkozik, mert én nő vagyok, így nyilván az érdekel jobban :) Gondolok arra is, hogy egy egyszeri alkalom után megérzi-e azt a nő, illetve hogyan derülhet ki, milyen viselkedések utalnak rá... Illetve az is érdekelne ha nem egyszeri alkalomról van szó, hanem huzamosabb időn át tartósan csalja valaki a párját.

Te észrevetted / rajtad észrevette a párod?


2011. jún. 21. 23:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az addig megszokott viselkedésében változik valami. Innentől meg nagyon egyéni már.
2011. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Sztem olyan dolog, ami minden félrelépő férfi vagy akár nő viselkedésében ugyanolyan, nincs. Persze, vannak ilyen általánosságok, hogy ha megváltozik hirtelen a viselkedése, vagy szemlátomást hazudik (lebukik vhogy, vagy egyszerűen dadog, ha addig nem szokott, nem néz a szemedbe), szval ilyenkor nem árt gyanakodni.
2011. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Azt nézd meg, hogy nem szokatlanul vidám vagy el-elmereng, elkalandozik a fantáziája. Van ilyem sperma-detektor spré is, este fújd be az alsógatyáját, mikor leveszi. Ügyelj arra, hogy tisztát vegyen föl reggel. Esetleg szokatlan időpontban mosakodik, elkezd rendszeresen sportolni járni, tehát időt csinál magának. Sajnos a féltékeny típusú emberek ösztönösen is csalfákba szeretnek bele.
2011. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha valakit elég jól ismersz, akkor nagyobb valószínűséggel veszed észre ha nem mond igazat. Ahhoz hogy ez megtörténjen kérdésekkel kell bombázni és a válaszából észre lehet venni. A nők a hazugság felismerésében jobbak mint mi.

Volt barátnőm mikor hazudott akkor nagyon halkan beszélt, vagy eltakarta kicsit a száját, vagy megvakarta az orrát.

Azt olvastam valahol hogy ha valaki izgalomba jön, például hazudik akkor észrevehetetlenül megnő az orra, mert oda tódul a vér és azért vakargatják sokan mikor hazudnak.

A lényeg hogy szerintem ha nagyon kiélezed magad erre akkor észre lehet venni.

2011. jún. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

b.nőm azt mondta, ő úgy jött rá, h a barátja azelőtt mindig imádta a szexet, de egyszercsak folyton hárított ilyen indokokkal, h fáradt, fáj a feje stb.

amikor hajlandó is volt szexelni, nem nézett aq b.nőm szemébe, mikor d.gta, hanem a feje fölé (és ez régebben nem fordult elő).

többször lemondta a találkozókat, de msn-en fentvolt (a másik csajjal beszélgetett órákon át) .

ha beszélgetésekkor szóbakerült a csaj, mindig terelt, és elnézett másfelé.

sokszor rosszkedvűnek tűnt, amit fáradságra, fejfájásra fogott.

aztán egyszer kiderült minden, m bevallotta.

20/L

2011. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%
én speciel nem vettem észre előző barátaimon mint utólag kiderült :( borzasztóan naiv vagyok, meg is kaptam az élettől...
2011. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Hehe. Én férfi vagyok és igen észre vehető szerintem, sőt arra is van lehetőség, hogy tudni lehessen ha volt kóbor numera az nap, de a no maam szövetség tiltja, hogy többet mondjak. :)
2011. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Van, aki nagyon körmönfont. Törli a hívásinfót, sms-t, a név a telefonjában férfinévként vagy vezetéknévként szerepel, és megoldja munkaidőben... vagy túlórára, kiküldetésre, üzleti vacsorára hivatkozik. Ha hirtelen a munkája megszállottja lesz, az már gyanús. Ha azért tetted fel a kérdést, mert feltételezed, akkor sajnos valószínűleg nem ok nélkül...

Én a válásom után gondolkodtam el, hogy vajon a volt férjem, mikor ágytól, asztaltól már elválva éltünk félrelépett-e - de nem tudtam megsaccolni, mert nem érdekelt akkor se, most se. Viszont a fenti tapasztalat. Nem engem csaltak meg...

2011. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Sehogy nem derülhet ki...


Biztosan csak akkor tudhatod ha az ő szájából hallod..


lehet bármit belemagyarázni, viselkedést szemtanukat stb-t de így mindíg benne vana pakliban, hogy lehet hogy ártatlanul törsz felette pálcát.

2011. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
A férfiak iszonyatosan buták,saját magukat buktatják le,képtelenek titkolni.Szinte rögtön belezúgnak a másik nőbe,és ilyenkor elmegy az eszük,olyan görcsösen próbál meg otthon normálisan viselkedni,hogy ezzel buktatja le saját magát.Szerintem nincsenek konkrét egyen dolgok a viselkedésükben,de sok mindenben hasonlóak az biztos.Hirtelen hiú lesz,ha addig nem zavarta a kis pocak,akkor elkezd edzeni,persze konditerembe megy,azzal is időt tud nyerni,amit a másik nővel tud tölteni,sokszor változik az ízlése,ahogy beszél,amit tesz,sokszor zavart,zavarban van,bújkál otthon,tipikus eset,hogy hárítja szexet,ez is azt mutatja,ilyenkor milyen ostobák,kerüli a társaságunkat,hirtelen sokkal több dolga lesz,mint előtte volt,félti a telefonját tőlünk de nagyon,és még ezer jele lehet,amit szinte lehetetlen nem észrevenni.Én 2 hét után megmondtam a volt vőlegényem szemébe,hogy van valakije,annyira nem tudta leplezni,teljesen elvette az eszét az új nő,kivetkőzött magából,2 hét alatt lebukott.Persze hatalmas szerelem volt az új nő,fél évig tartott,a mi 10 éves kapcsolatunkat rúgta föl érte...
2011. jún. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!