Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mellett beszéltem más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mellett beszéltem más sráccal és nálunk tiniknél ezt nehéz elnézni, megbántam szánom tetteimet, vállalom és jóvá szeretném tenni mert nagyon szeretem a páromat. Nem elég egy bocsánatkérés, az ide kevés… Mit tegyek?

Figyelt kérdés
aug. 10. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Az már régen rossz, ha a párod így reagál arra, hogy másokkal is beszélgetsz rajta kívül

Hány évesek vagytok?

aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 babyboom567 ***** válasza:
85%
Mi van?
aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mirol beszeltetek? Csak ugy siman altalanos temakrol vagy mar olyan erzelmi megcsalas volt a dolog?
aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
A pároddal nagy gond van, ha ezen fenn akad. Dobd ki a piccccsába.
aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés miről beszélgettél vele...
aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha csak szóba álltál vele minden hátsó szándék nélkül akkor azon nem kéne szorongania...
aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából a srác akivel beszéltem, egy régi alakulom volt, és ezt a párom tudta, ezért van ennyire kiakadva, és helyre szeretném hozni, nem azért jöttem fel erre az oldalra hogy kapjam az oltogatásokat, hanem tanácsokat várok!:)
aug. 10. 16:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinikent a tini kategoriaba irj.. ok jobban ismerik azt mi zajlik le ..
aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Senki nem oltogatott, kerdeseket tettunk fel🤣

Miert irt neked ? Nyomult vagy probalkozott volna? Te mit irtal neki, mirol beszeltetek?

aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Olvasgattam ezen az oldalon pár választ és némelyik elég lenéző volt, nem az enyém alatt. Én csak leszögeztem nem szeretnék oltogatásokat.


Igazából annyi ami a lényeg, hogy beszéltem neki a barátomról hogy mi is van és hogy ő neki erről mi a véleménye. 2napig általános beszélgetés volt mesélt mit csinált miujsag vele stb. Aztán 3. napra mondta jön a környékre és hogy nem-e találkozunk de itt kellene aludnia. Én erre azt válaszoltam hogy ezt meg sem kellett volna kérdeznie ugyanis nekem barátom van akit szeretek és nagyon rosszul érzem magam hogy ilyet kérdezett így. Ezután màr nem beszéltünk.

aug. 10. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!