Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit kéne mondanom?

Most mit kéne mondanom?

Figyelt kérdés
Tesi órán röplabdázás közben én és a mögöttem álló "összeütköztünk". Mindketten vissza akartuk ütni a labdát. A játék ugyanúgy ment tovább. Nem láttam és nem is éreztem, hogy megütöttem őt. Viszont visszagondolva lehet, hogy hasba és/vagy tökön könyököltem szegényt... Hallottam mikor valaki kérdezte jól van-e... Az zavar, hogy nem kértem tőle bocsánatot mert nem tudtam, hogy van miért bocsánatot kérnem. Bár most sem vagyok benne biztos. Persze, nem direkt csináltam, nem is tenném, csak rossz érzés, hogy bántottam és nem kértem tőle bocsánatot még, ha véletlen is volt. Utána furcsán viselkedett velem, de lehet (sőt szinte biztos), hogy csak bebeszélem magamnak. Most már hülyén jönne ki a bocsánatkérés. Gondolom nem foglalkozik ezzel, én sem szoktam. Előfordul tesin, hogy megdobálnak meg ilyenek, de ha én csinálom úgy már rossz érzés. Tudom, hogy hülyeség, de engem nem hagy nyugodni, sajnálom:(

2014. márc. 28. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Következő tesin, vagy ha osztálytársad, akkor holnap bármilyen óra előtt) odamész hozzá, hátba vágod,és ennyit mondasz, hogy ha múlt tesi órán eltaláltalalak, ezer bocs, nem vettem észre.

Kész. Le van rendezve.

Egyáltalán nem veszi ki hülyén magát, attól még, hogy nem 10 perce történt.

2014. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Holnap odamész hozzá, hogy sajnálod, hogy tegnap megütötted, véletlen volt. Nem veszi ki hülyén magát, valószínűleg már nem is emlékszik rá, de biztos neki is jól esne.
2014. márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Legközelebb hétfőn találkozok vele a suliba. Addigra szerintem már el is felejti. Azt ő is tudja (gondolom), hogy nem direkt volt. Nem akarom, hogy bunkónak tűnjek, hogy még bocsánatot sem kértem. Nem vagyunk mi nagyon jóban, beszélgetni is ritkán szoktunk, de az osztálytársam.
2014. márc. 28. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ráér az addig, ne rágd magad ezen :) Rengetegszer csaptam fejen meg ütöttem labdát osztálytársamnak, mert sokat röpizünk. Engem is ütött már meg más is, néha bocsánatot kértem, néha nem, tőlem is néha bocsánatot kértek, néha nem, és egyáltalán nem érintett rosszul a dolog. De magamat ismerve biztos jobban érezném magam, ha megemlíteném az illetőnek :)
2014. márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!