Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseket miért zavarja annyira, hogy ő előtte milyen pasijai vagy csajai voltak?

Figyelt kérdés

Itt olvastam, egy csajt némelyik randi partnere azért utasította el végül durván, mert kiderült hogy évekig párkapcsolata volt egy itt felnőtt, afrikai felmenőkkel rendelkező sráccal.


Egy másik srác írta, egyszer együtt volt egy amúgy tündéri aranyos cuki csajjal, de amikor meglátott fényképet az egyik exéről, kiábrándult belőle, mert az előző pasija ilyen putris srác volt.


Megjegyezte, ha ezt előbb tudja, már a megismerkedésük elején, akkor nem biztos hogy összejött volna vele.


Megint itt olvastam x nevű híres nőről (most nem lényeg ki) hogy szívesen megkettyintené amúgy, de így nem, hogy tudja milyen pasik voltak ő benne (csajban), ezzel arra utalt, milyen híres, befolyásos, pénzes, de ronda palijai voltak.


Az miért baj, ha egy nőt aki akár szép is, nem érdekli annyira külső, és akár egy nem túl esztétikus pasival együtt volt ő előtte?


Nemcsak pénzért, nem minden felsorolt esetben.


Vagy színesbőrűvel, putrissal.


Nem azért sír némelyik kisfiú itt gyk-n, mert a nőket (főleg a szépeket) csak a külső érdekli, hogy szerintük min. 180 magas legyen jóképű kigyúrt, és ezért nem találnak nőt és ezért nem kellenek senkinek?


Ehhez képest egyes pasikat miért zavar, hogy ő előttük az adott lány kikkel volt együtt?


Ez nem már a múlt része amit a lány is már lezárt és hátra hagyott?


Most ezektől az esetektől függetlenül, mindenki hibázott már, választott rosszul, és nemcsak külsőre, belsőre is értem.


Szóval, meg tudja ezt mondani valaki, miért zavaró egy csajnak milyen pasija ill. pasijai voltak?


(Vagy akár ellenkező esetben, egy csajt miért zavar, a pasijának milyen csajai voltak előtte).



aug. 4. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Személy szerint én soha nem beszélgettem az előző párkapcsolataimról az új kapcsolatban. Szerintem felesleges, mert a múlt része, amit már elengedtem. A párom is hasonlóképpen gondolkodik, mint én. Nekünk így jó.
aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Cigány nő után soha!
aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt nem értem, hogy az efféle helyzetek egyáltalán hogyan jönnek létre? Nem kellene a kapcsolat létrejöttekor (vagy urambocsá' előtte) az elsőnek lennie, hogy tisztázzuk, a másik féllel mennyire áll közel az értékrendünk?
aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert oké, hogy ebben a mai társadalomban már csakis használt embereket lehet találni, de akkor sem mindegy, hogy ki járt benne elől-hátul-alul-felül.
aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%
Talán nem kéne tárgyként tekinteni az emberekre. Az sokat segítene...
aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert ha olyan személlyel járt korábban az illető, aki boldog-boldogtalannal hált, akkor felébredhet a bizalmatlanság.
aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!