Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm megismerkedett egy pasassal, de a pasas rányomult és a barátnőm ezt hagyta, hogy a pasi próbálkozott vele flörtölni.Én ezt megelégeltem és mondtam a barátnpmnek, hogy állítsa le vagy szakítsa meg vele a kapcsolatot, mert nem áll jogomban végig nézni azt, hogy a barátnőmre hajtanak ő meg tűri.Amikor megkérdeztem, hogy mit érez iránta, hogy nehéz kitépnie, ő azt mondta, hogy nem tudja,fogalma sincs.Mondtam neki, hogy döntsön akkor ő vagy én.Végül engem választott.Mondván, hogy "ÉN KELLEK NEKI".De én ezt most nem értem.A pasasba beleszeretett volna?Vagy most mi van?Mit kellene tennem?
2010. nov. 1. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátnőd elég gáz. Én egy pillanat alatt otthagytam volna, az tuti. Aztán leshetett volna, hogy mi van. 22/f
2010. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Moszuke ***** válasza:

hagyd ott még ma.

ha szeretne nem engedte volna...


én előre szóltam.

2010. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a nők szeretik hogyha flörtölnek velük ha "szépeket mondanak" nekik és nehezen mondanak nemet, de ez általában a lány részéről ártalmatlan de ha te ugy látod hogy az ő esetében nem olyan ártatlan akkor lehet hogy lépned kellene

19/L

2010. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!