Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottuk az életünket. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottuk az életünket. Van így tovább?

Figyelt kérdés

Csaknem 10 éve vagyunk házasok feleségemmel. Van egy okos, édes, szép kislányunk, megvan mindenünk, nincsenek adósságaink, külföldi munkahelyemen magas fizetést kapok. Remekül hangzik, igaz?


Nos, mindennek ellenére nem vagyok boldog, aminek számos oka van. Feleségem korábban diplomásként jó állásban dolgozott, gyermekünk születése, azaz kb. 9 éve nem tud elhelyezkedni sehol sem, pár hétnél tovább nem bírja. Ezért egyedül tartom el családomat, és fizetem édesanyám ápolását, ami havonta önmagában kb. félmillió forint. Apósom főz ránk, a háztartás úgy, ahogy megvan. Szex már évek óta nincse közöttünk, mert feleségem folyton lelki mélyponton van, és őszintén szólva nem is foglalkozik annyit a külsejével.


Szerettem volna még egy gyereket,de kifutottunk az időből. Kislányom kikönyörgött egy kiskutyát, aki most életünk közepe lett. Feleségem teljesen ki van merülve mert hajnali fél ötkor kel a kutyával. Nekem a munka, az ingázás és a házi munkák (bevásárlás, kert, udvar) mellett most a kutyára is vigyáznom kell, ezért semmire sem marad időm. Eddig sem volt, de most már mindent csúsztatok, belefáradtam az egészbe.


Tele vagyok vágyakkal, tervekkel, álmokkal, amikkel végleg ke kell számolnom. Imádom az igényes, csinos női külsőt, a szép, új frizurákat, a romantikát, ehelyett hallgatom feleségem panaszkodását arról, mennyire fáradt és nincs ideje semmire, miközben én tartom el. A heti robot után már ott tartok, hogy hadd egyek napi háromszor, aludhassak legalább hat órát és hagyjanak békén. Ha kislányom és édesanyám nem lenne, akikért én vagyok felelős, már rég eldobtam volna magamtól az életet, mert ez így semmit nem érne.


Válás nálam szóba sem jöhet. A hűséget fontosabbnak tartom az életemnél is. Ezt vagy végigcsinálom, még ha fásultan is, vagy ugrás a halálba...



júl. 22. 22:21
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Azért látszik hogy fökènt pasik vàlaszoltak, az összes válasz ami a feleséget kicsit is megèrti, mind le lett pontozva
júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
"Remekül hangzik, igaz?" - Nem nem hangzik remekül, max azoknak akik szintén a társadalmi elvárások szerint élik a kirakat életüket. Ez egy rendkívül boldogtalan élet... nem vagy önazonos, nem a vágyaid szerint élsz, egy gyerekkel magához láncolt egy nő, akire már nem vágysz. És ráadásul magadat tartod a saját börtönödben az elveiddel, annak ellenére, hogy a szíved mélyén mást szeretnél. Tökéletes iskolapéldája annak, hogyan kell elcse..ni az életünket. Majd a halálos ágyadon bánhatod hogy nem úgy éltél, ahogyan igazán szerettél volna, hanem úgy, ahogy mások szerint kellene. Ott majd mérlegre kerül ne félj, hogy mennyire érte meg.
júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!