Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottuk az életünket. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottuk az életünket. Van így tovább?

Figyelt kérdés

Csaknem 10 éve vagyunk házasok feleségemmel. Van egy okos, édes, szép kislányunk, megvan mindenünk, nincsenek adósságaink, külföldi munkahelyemen magas fizetést kapok. Remekül hangzik, igaz?


Nos, mindennek ellenére nem vagyok boldog, aminek számos oka van. Feleségem korábban diplomásként jó állásban dolgozott, gyermekünk születése, azaz kb. 9 éve nem tud elhelyezkedni sehol sem, pár hétnél tovább nem bírja. Ezért egyedül tartom el családomat, és fizetem édesanyám ápolását, ami havonta önmagában kb. félmillió forint. Apósom főz ránk, a háztartás úgy, ahogy megvan. Szex már évek óta nincse közöttünk, mert feleségem folyton lelki mélyponton van, és őszintén szólva nem is foglalkozik annyit a külsejével.


Szerettem volna még egy gyereket,de kifutottunk az időből. Kislányom kikönyörgött egy kiskutyát, aki most életünk közepe lett. Feleségem teljesen ki van merülve mert hajnali fél ötkor kel a kutyával. Nekem a munka, az ingázás és a házi munkák (bevásárlás, kert, udvar) mellett most a kutyára is vigyáznom kell, ezért semmire sem marad időm. Eddig sem volt, de most már mindent csúsztatok, belefáradtam az egészbe.


Tele vagyok vágyakkal, tervekkel, álmokkal, amikkel végleg ke kell számolnom. Imádom az igényes, csinos női külsőt, a szép, új frizurákat, a romantikát, ehelyett hallgatom feleségem panaszkodását arról, mennyire fáradt és nincs ideje semmire, miközben én tartom el. A heti robot után már ott tartok, hogy hadd egyek napi háromszor, aludhassak legalább hat órát és hagyjanak békén. Ha kislányom és édesanyám nem lenne, akikért én vagyok felelős, már rég eldobtam volna magamtól az életet, mert ez így semmit nem érne.


Válás nálam szóba sem jöhet. A hűséget fontosabbnak tartom az életemnél is. Ezt vagy végigcsinálom, még ha fásultan is, vagy ugrás a halálba...



júl. 22. 22:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Szóval inkább öngyilkos lennél, a gyereked tennéd tönkre minthogy a feleségeddel elmennétek párterápiára? Nem lehetséges, hogy a feleséged is depressziós mint te vagy? Azért nem semmi, hogy munkában nem bír meglenni és mindig panaszkodik. Lehet simán ő is depressziós. Miért nem ülsz le vele beszélni, hogy ez így tovább nem mehet és elmennétek szakemberhez mindketten?
júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%
Akkor sajnáljad magad kérdező és éljél így tovább, neked ezt dobta a gép.Nem kell magad felakasztani, egyszer úgy is meghalsz majd.Addig is jó szenvedést, a halálod időpontjáig meg vágjad a centit.
júl. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
44%

Ezt várják el tőled, hogy így élj. Családot alapítani nem azt jelenti, hogy akkor mindennek vége. Mégis csak a befásulás, panaszkodás.

Ha a feleséged nem partner, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem lesz jobb.

júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
48%

Ez megoldhatatlan, sajnos a probléma a feleségednél van. Elhidegült tőled, nem vonzódik hozzád, nincs már benne az a női hiúság sem, hogy valamelyest adjon magára, a farkadra meg szerintem utoljára akkor gondolt, de csak futólag, amikor a jelenlegi gyereket csináltatok.

Ez ennyi, nem fogod tudni visszaépíteni a nőben azt, amit hiányolsz, mert ezt csak egy másik pasi fogja tudni kihozni belőle, érzelmileg és szexuálisan is.


Én is hasonló vagyok mint te, inkább égnek el az eleven tűzben élve, minthogy hűtlen legyek....de figyelj, biztos vagy benne, hogy a feleséged hűséges?


Ne legyél annyira naív, ne legyél annyira nyeregben, lehet máshol kapja meg, vagy van egy netes kapcsolata, vagy egy szeretője az életben és rád már szexuálisan nincs szüksége. Én első blikkre ezt mondanám, hogy ez lesz a háttérben. Hidd el, három gyerek mellett is tud egy nő szeretőt tartani, amikor jön egy új pasi, megnő az energiájuk, hirtelen szétveti őket az energia, a vágy stb.


Én azt mondom, hogy kutakodj egy kicsit a feleségednél, nagyon nagy összeget tennék rá, hogy van egy harmadik számára. F

júl. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%

9éves kislány még elég nagy, vond be a kutyával kapcsolatos teendőkbe.


Adj a külsődre, a testedre. Járj el futni, vagy konditerembe. (Az egészségednek is jót fog tenni). Vegyél pár új ruhát, új parfümöt. Ha a feleséged kérdezi miért, és kinek akarsz tetszeni, csak mondd azt,hogy neki.


Kérd meg a szüleidet vigyázzanak a kislányra + kutyára, és ti menjetek el kettesben randizni. Moziba, étterembe, vagy csak sétálni, kirándulni. Töltsetek együtt minőségi időt. Beszélgessetek sokat. Érdeklődj, mit szeretne szívesen csinálni, mit dolgozna? Lehet egy teljesen más terület érdekli, mint korábban. Bátoríts, támogasd, hogy tanuljon valami új dolgot, amit szívesen csinál. Közösen ötleteljetek.

júl. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
24%
Hát, szerintem vegyél néhány ruhát meg nézz frizurákat képeken, pl 2 parókát vegyél poénból, hogy kipróbáld milyen haj illene hozzá. Aztán a ruhákat kicserélitek, fodrászhoz meg majd elmegy. Ja és te is menj fodrászhoz mert lehet nem akar téged túlszárnyalni külsőleg.
júl. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
15%

1: ápolás az nem félmillió. Ingyenes. TB állja, minden eu országban. (Vagy mittomén, lehet svájcban vagy, akkor ott meg félmillió az nem sok tényleg)


2: feleségednél fújj ébresztőt szépen. Rakasd be pszichilógushoz (na, az már tílényleg pénzbe fog kerülni), és kezdd el nem fizetni a számlákat, terheld rá azt, amit elmulasztott eddig, költözz el, miegymás... bármi, amitől végre kimozdul a komfortos depressziójából. Párterápia is lehetne igazándiból.

júl. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért nem leszek házas! Ahogy látom, jó szar életek vannak!
júl. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
8%

Senki nem gondolt arra hogy a feleség azért fáradt mert a gyereket neveli? Önmagában gyereket nevelni sem semmi, ha még erre rájön a kutya/háztartás stb.. ne mondja már senki hogy a feleségnek nincs joga elfáradni.


Apropó, vannak megoldások arra ha csinosnak akarod látni a feleséged: vannak szépségszalonok, fodrásszalonok, körmösök, a Westend tele van ruhaboltokkal. Megsúgom: mindegyikben van ajándékutalvány.


34/feleség és 2gyerekes anyuka

júl. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
25%
#9, az kimaradt: a feleséged teste megváltozott a szülés után, fáradékonyabb és törékenyebb lett. Jó lenne ezt is észben tartani amikor nyalogatod a sebeidet a szétfoszlott álmaid miatt.
júl. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!