Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom jól érzi magát ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom jól érzi magát ebben a kapcsolatban, de nem tünik fel neki, hogy kivonom magam egyre jobban, mert sehova se jutottunk egy év alatt. Hogy világosítsam fel?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben hiányzik a kapcsolatból az én érdekem, hogy nekem mi a jó, boldog vagyok-e. 1 év alatt egyszer se beszéltünk ezekről, sem arról, mik lennének amúgy a céljaink, vagy mennyi idő alatt.


Az összeköltözés fel sem jött témaként, elég volt elvennie a kedvem a próbálkozástól, amikor jóparszor kijelentette, mennyire fárasztó másokkal lakni, meg mennyire jó neki egyedül.


Sokat beszél utazós programokról... nyilván nem igazán veszi figyelembe az én céljaim, mert en nagyjából elmeséltem neki, meg tudja mennyit keresek, 350.000 ezer forintot. Nekem ebbe nem fér bele ennyi pénzert az utazgatas, ő is csak 500.000 forintot keres, kb. Minden megtakarítását elpallja a hobbijaira. Sokat rendelget. Én legjobb esetben sem tudok évi 1,5 milliónál többet felretenni, így nem szerepel a terveimben minden évben egy külföldi nyaralás, mert annyira nem fontos, én elutaztam 30 országba már más módokon korábban, ő munka előtt 2x volt külföldön, nyilván ki akarja élni magát és nem hibáztatom érte, csak nekem 29 évesen már nincs időm megvárni, amíg ő felnő.


Nem tudok és nem is akarok reménykedni abban, hogy mondjuk pár hónap múlva összecuccolna velem.


Szóval ilyenekkel azért le kéne ülni es tudatni vele, hogy az én igényeimnek nekem ez így kicsit kevés, én haladni akarok előre az életben, a szórakozásai meg nekem közös életben is túl drágák lennének



júl. 18. 15:23
1 2
 11/18 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ülj le vele, vedd elő a listát, és beszéld végig vele problémáidat. Ha a felénél nem áll fel, és hagy ott téged,akkor te tedd a beszélgetés végén.
júl. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről 1 év alatt ezt így meg lehetne beszélni. Ha nekünk kell ide kérdést feltenni, itt már nagy a baj.

Másrészről nem is értem az egész felvezetett pénzügyi problémádat. Nincs ennyi pénzünk, nincs ennyi megtakarításunk, belföldön állandóan utazgatok, sokszor párom nélkül megyek, bőven idősebb vagyok, boldogan együtt élünk. Nem is felnövés kérdése, bármeddig bármilyen okból benne lehet a vágy. El tudod fogadni a vágyát vagy jobban jár nélküled.

júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
belföldön én is sokat megyek, de évi 1,5 -2 millió nem megy el ilyesmire, lehet olcsóbban is utazni. más dolgokat is vesz, amit én nem értek plusz játékfüggő. egy ilyen emberrel aki hozzám képest elveri minden megtakarítását, nem lehet tervezni anyagilag...
júl. 18. 19:31
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De minek vagy akkor vele?
júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele ezt megbeszélni nyíltan és világosan, és ha nem megy, akkor szakíts minél hamarabb. Pszichológussal dolgozz esetleg azon, hogy miért választasz mindig rosszul, vagy min mennek félre a kapcsolataid.
júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

15 képzeld, most már azon gondolkodik mikor mehetnék hozzáköltözni, mondtam, hogy ehhez azért kell nekem még némi idő, más miatt amúgy, mint a bizonytalanságom.


Szeptemberben elutazik 2 hétre egy egymilliós utazásra. Tudja, hogy nekem nem telik erre, nyilván ha van kivel mennie utazni, akkor ebbe semmi beleszólásom. Csak 2-3 év múlva, ha együtt élünk még, azért igenis bántana, hogy ennyire drágák ezek az utazások, persze az emberek többsége ezért az 1-2 hétért dolgozik egész évben és ezt is teljesen megértem. Csak hosszú évekig nem szeretnék egy 2 szobás panelben lenni, és nagyon sok áldozattal jár egy családi ház egy ilyen után nemcsak anyagilag, hanem más szinten is és én ismerve őt, mennyire lusta, garantáltan nem sokat segítene egy nagyobb otthonban sem... szóval nekem kell idő eldönteni, kell-e nekem egy nagy gyerek, nem hiszem hogy minden férfi ilyen.


Csak összeköltözés nélkül meg semmi értelme együttmaradnunk.

júl. 23. 21:36
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz?
júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Szeretem. Most még nem tudom elképzelni, hogy ne legyek vele...
júl. 23. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!