Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom jól érzi magát ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom jól érzi magát ebben a kapcsolatban, de nem tünik fel neki, hogy kivonom magam egyre jobban, mert sehova se jutottunk egy év alatt. Hogy világosítsam fel?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben hiányzik a kapcsolatból az én érdekem, hogy nekem mi a jó, boldog vagyok-e. 1 év alatt egyszer se beszéltünk ezekről, sem arról, mik lennének amúgy a céljaink, vagy mennyi idő alatt.


Az összeköltözés fel sem jött témaként, elég volt elvennie a kedvem a próbálkozástól, amikor jóparszor kijelentette, mennyire fárasztó másokkal lakni, meg mennyire jó neki egyedül.


Sokat beszél utazós programokról... nyilván nem igazán veszi figyelembe az én céljaim, mert en nagyjából elmeséltem neki, meg tudja mennyit keresek, 350.000 ezer forintot. Nekem ebbe nem fér bele ennyi pénzert az utazgatas, ő is csak 500.000 forintot keres, kb. Minden megtakarítását elpallja a hobbijaira. Sokat rendelget. Én legjobb esetben sem tudok évi 1,5 milliónál többet felretenni, így nem szerepel a terveimben minden évben egy külföldi nyaralás, mert annyira nem fontos, én elutaztam 30 országba már más módokon korábban, ő munka előtt 2x volt külföldön, nyilván ki akarja élni magát és nem hibáztatom érte, csak nekem 29 évesen már nincs időm megvárni, amíg ő felnő.


Nem tudok és nem is akarok reménykedni abban, hogy mondjuk pár hónap múlva összecuccolna velem.


Szóval ilyenekkel azért le kéne ülni es tudatni vele, hogy az én igényeimnek nekem ez így kicsit kevés, én haladni akarok előre az életben, a szórakozásai meg nekem közös életben is túl drágák lennének



júl. 18. 15:23
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze amúgy szeptemberben is megy egyedül egy drága repülős útra a legjobb barátjával, megkérdezett mennék-e es elég csúnyán is neztem, hogy tudja, h erre nem telik, minden megtakarításom le van kötve.
júl. 18. 15:24
 2/18 A kérdező kommentje:
Amúgy a legnagyobb baj az, ha en mondom mit szeretnék, vagy milyen programot, nem akar velem jönni sehova. De en menjek mindenhova amit ő kitalál. Kontrollmániásnak tartom, mindennek úgy kell lennie ahogy akarja.
júl. 18. 15:26
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. A jelek szerint leszarja, valszeg csak kényelmes veled 🤷‍♀️ lépj tovább, ennél találsz jobbat.
júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Világosítsd fel, hogy totál más az elképzelésetek az életről, a célokról, a közös jövőről (amiben úgy tűnik ő amúgy sem nagyon gondolkozik, ha azt hangoztatja milyen jó dolog is egyedül lakni) és ezért szeretnéd lezárni a kapcsolatot mert a semmiből a semmibe vezet. Ennyi, ezen nincs mit túlragozni, nem passzoltok össze, ez van.
júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy az ismerkedés során milyen szempontokat vettél figyelembe annak az eldöntésére, hogy ti ketten mennyire illetek össze, mennyire van közös jövőképetek, és szeretnél-e vele kapcsolatot?
júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

5-ös nem nagyon voltak kerdesek... röviden oltari nagy volt a kémia, azt hittem csak szexet akar, aztán elkezdett ennél több energiát beletenni, ami azóta megint kevesebb... megbeszéltük hogy egyszer akarunk gyerekeket mind a ketten meg családi házat, nekem van lakásom, valakivel közösen tudnánk ebben gondolkodni, nekem egyedül ehelyett hitellel sem menne.


Az exeim, akikkel még 1 évet sem értem meg, egyértelműen nem akartak gyereket, vagy siettek volna dolgokkal, amire nem álltam készen. Pl: 1 év utan illene összeköltözni, de egyetemistaként, amíg a szüleim támogattak anyagilag, én nem akartam hónapok után összecuccolni sem ilyen nagy dolgokon gondolkodni. Neki azóta 2 gyereke van, fél évvel utánam terhes lett az új barátnője, sokat nem szomorkodott. Azt én rontottam el, mert 2 évig voltam vele úgy, hogy én kolis voltam... az előtte lévő barátom meg a 3. Egyetemét kezdte amikor szakítottam vele, 3 évvel idősebb nálam, meg távkapcsolat volt, nem is tartot sokáig, mert zavart a lustasága... nem maradtunk rosszban, néha beszéltem vele, már 2 éve nem, az új baratnőjét 6 év kapcsolat után eljegyezte.


Szerintem a mostani is valami ilyesmiben gondolkodik, a lassú haladásban... én viszont 2-3 ev múlva semmilyen személyes akadály miatt mindenképp szülnék már, mert 32 évesen nincs mire várni. Azt hittem vele ez tervezhető lesz. Sajnos 3 év múlva akkor se nagyon lehetne gyerekem, ha újrakezdem mással, mert az meg gyors tempó lenne. Kell 3-5 év egy kapcsolatba mire jöhet egy gyerek és ez nagyon rosszul érint most, hogy vele sem fog menni.


Én már nem is tudom hogyan építenek egészséges, hosszú kapcsolatokat az emberek, komolyan dolgoznom kéne magamon, mert ezek szerint mindig rosszul választok.

júl. 18. 18:50
 7/18 A kérdező kommentje:
Na szóval ez is egy baj, hogy en amit felre tudok tenni, a családi házba akarnám tenni, nem meregdrága nyaralásokba.
júl. 18. 18:51
 8/18 anonim ***** válasza:
36%
Az igen, össze-vissza spricceli másnak a gyerekeket a fószer te meg utána ácsingózol 😄 Mit szeretnél szülni neki egy 4. gyereket hogy utána téged is magára hagyjon??? Elvileg együtt voltatok, de közben azért gyorsan összehozott +1 gyereket, akitől még a terhesség alatt lelécelt. Komolyan nem értem néha az embereket...
júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as, nem értetted a lényeget, nem ácsingózom utána, jézusom....


Az EX-PASIM azért dobott, tehát a mostani pasim előtti exem, mert 2 év után sem tudtam albiba menni a kollégiumból ővele! És ezután fél évvel feleségül vette az új csajt, akit teherbe ejtett és 2 gyerekük van, nem 3... Semmiféle keresztbe kavarás nem volt. De egyébként is baromi unt már a végén szóval nem csodálkoztam a szakításon, félig én is elengedtem azt a kapcsolatot, szóval ha sikerült is volna összecuccolnom vele, akkor is dobtuk volna egymást mert ellaposodott az egész. Legyen boldog az új családjában.


ettől még nekem fáj, hogy 30x évesen lehet nem vagy nagyon nehezen lesz gyerekem, mire eljutok oda valakivel.

júl. 18. 19:02
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

"Mit szeretnél szülni neki egy 4. gyereket hogy utána téged is magára hagyjon???"


Vendégem vagy egy kávéra.


Vagy vegyél egy hideg zuhanyt, ha túlhevült a processzor a koponyádban. :-)

júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!