Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt mondta a párom. Én reagálo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mondta a párom. Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Alapvetően kicsik a melleim de pár hete úgy vettem észre hogy picit megvannak feszülve és ettől nagyobbnak látszanak kicsit. Mondtam a páromnak ezt és ő azt reagálta hogy "hmmm nem baj"

Nem mondtam semmit, úgyis az lenne hogy megint veszekedni akarok, de ez nekem olyan mintha neki jobban tetszenének a nagyobb mellű nők... Amilyen én ugye sose leszek...



júl. 13. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Nő létemre mondom, én igazán empatikus vagyok VALÓS problémákkal szemben, de ez amit te vergődsz, ez szánalmas.Ki nem állhatom az ilyen embereket.Ha nincs probléma, akkor csinálsz.Mire jó ez?

Ha azt mondta volna, hogy jujj, de sz*r, akkor megnyugodtál volna?

júl. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Hüle tyúk... 🤦
júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Bolhából elefánt tipikus esete. Mindegy lett volna mit mond, úgyis kitalálod az miért bántó.

Igen, valószínűlega nagy(obb) mellek tetszenek neki és emellett elfogadta a tieidet is mert egy pár nagyobb mell nem nyom a latba annyit, hogy mást keressen. Mert nem más nők kellenek neki, hanem te.

Van szex? Van gondolom. Megfogja a melleid mutat undort, tesz megjegyzést? Gyanítom megfogja és nem fanyalog.

Jó vagy neki ahogy vagy de nagyobb mellekkel még jobb lenne. De érted, még csak nem is ezt mondta, csak jelezte, hogy most még vonzóbbnak talál. Ezen besérülni...

A testkép zavarod, komplexusod miatt tojástáncot járni nagy buli lehet.

"úgyis az lenne hogy megint veszekedni akarok"

júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BohócKolbász ***** válasza:
78%
Nem azért mondta neked mert neki a nagyobb mellek tetszenek. Hanem azért mert lelket akart önteni beléd. Mert úgy érezte hogy neked probléma az hogy feszül, és zavar téged. Oldani akarta ezt a zavart, és fel akart vidítani. A férfiak ilyenek. Kedves akart lenni. :)
júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Hidd el, kérdező.A mellméreted lest az utolsó, ami miatt ez faszi otthagy majd téged a francba.


"A megint veszekedni akarok" mondattal azt sugallod, hogy állandóan ilyen kitalált, vélt sérelmeken balhézol.Iszonyatosan gusztustalan az ilyen viselkedés.

júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Na elárulom hogy ha téged zavar csináltasd meg. De magad miatt ne a jelenlegi f*sz miatt. Mellesleg ha ez neked bántó mit szóltál volna az én exemre ?? 😂

állandóan lógós csecsű nőket nézett, megjegyzést tett arra is hogy nekem kicsi a mellem (ami ugye normál embernek nem nyom a lattban semmit, mellékesen olyan kicsi volt a f*rka és balfasz is volt hogy orgazmust sem tudott nekem sem! Csinálni ahogy az előző nőinek sem, de persze az mindegy) és szex közben sem ért a melleimhez és úgy bámulta a kivágott felsőket a két zsírgombócért hogy jojóztak a szemei keresztbe ha szembejött egy és nyála cseppent…

Aztán keserves sírás amikor megcsaltam és pattantam egy arányosabb sráccal.. hál istennek vége a tizenéves korszakomnak hogy ezeket elnézzem, ex 30 múlt de még mindig le van ragadva ezen a szinten 😂

júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosabb sráccal *
júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Túl gondolod ezt.
júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 skorpióBB válasza:
szegény kitalált, hogy leszaladt :D
júl. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9,

Parancsolsz???

júl. 13. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!