Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tegnap tett egy megjegyzést ami nem tetszett nekem azt mondta hogy túl reagálom tényleg igy van?

Figyelt kérdés

tegnap nézte a fészbukját és látott egy olyan képet amin 5 fullos nő volt. azt kérdezte hogy mit szolnék ha velük megcsalna. nem mondtam semmit csak nagy szemekkel néztem rá. azt mondta hogy áá ugy tudja velük,de megérné :O

kérdeztem hogy komolyan mondta hogy ha olyan nővel megcsalna az megérné?

utána azt mondta mikor látta rajtam hogy szét durranok hogy csak hülyéskedett. hát nem tudom de ez nekem nem volt vicces nagyon rosszul esett és sirtam is este

utána sexelni akart és mondtam neki hogy ezek után ne várja el tőlem hogy még le is feküdjek vele.

ma reggel is a fejembe volt hogy eléggé mérges vagyok még rá hozzáteszem hogy 2hónapos babánk is van,de melo előtt nyalizott nekem -.-


2012. nov. 29. 12:32
 1/8 A kérdező kommentje:
én 21 vagyok a párom 25
2012. nov. 29. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Töröld le a könnyeid és keress képet fullos pasikról és tedd fel ugyanezt a kérdést, amit ő neked, ugyanazzal a hangsúllyal. Ha pampog, akkor mondd azt, hogy túlreagálja.
2012. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Hisztis kis p1csa...
2012. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már annyiszor megfogadtam hogy előbb megnézem a kiírás végét, hogy lássam hány éves is írta. Nálad is egészen a végéig azt hittem csak egy 15-16 éves nyafog a facebook miatt. Gondoltam írok is, hogy na ennyit ér a facebook.

De te már felnőtt nő vagy! és anya! Így különösen meglepett ez a gyerekes viselkedés, és a reagálásod!

Miért nem tudtok egy ilyen hülyeségre rafináltan visszavágni?? Nem sírni kell, és hisztizni! A legtöbb férfi nem érdemli meg a könnyeket.

Nézd! Van egy aranyszabály: Ha valaki menni akar, akkor hagyd menni. Akinek te nem voltál jó, és tökéletes arra nem érdemes az idődet pazarolni.

Az ilyen megjegyzésre is amit a párod leadott, hasonlóképpen kell reagálni.

Ha úgy érezted hogy ez számodra nagyon megalázó volt, mert mondjuk arra akarta felhívni a figyelmet, hogy azoknak a nőknek micsoda hatalmas mellük van, milyen dögösek stb.. Akkor úgy kell visszavágni, hogy keresel egy olyan pasast, akinek szemmel láthatóan nincs gondja a "kis huszárral" és szintén hatalmas, izmos emberke az illető. Szépen a párod képébe tolni, hogy: "benne vagyok. te csalj meg velük, én ezzel pasassal élném át életem legextrémebb szeretkezését..Húhhhaa tiszta libabőr lettem ha belegondolok mi mindent csinálhatnánk"

Mindjárt nem lesz a pasasodnak sem poén az ilyen kijelentések.. Akárhányszor így hülyéskedik, te is rátehetsz egy lapáttal..

Ha meg tényleg megcsal, akkor sem kell sírni. Akkor örülni kell annak, hogy nem 15 évet áldoztál egy olyan emberért aki nem érdemli meg a szeretetedet..

2012. nov. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebook a kapcsolatok rombolója.. Örülj,hogy még nem vagy olyan helyzetbe mint én,hogy az anyja szét akar minket választani.. Mondd meg neki,ilyeneket ne mondjon neked,és ha neki ilyen eszébejut és szóvá is teszi akkor baj van..
2012. nov. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg elég nagy bunkóság volt ez tőle, főleg egy olyan lánynak mondani aki 2 hónapja szült és lehet, hogy egy kicsit önbizalom hiánya is van.
2012. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, mi nagyon sokszor poénkodunk mindenfélén és elég lazán állunk a dolgokhoz, nálunk beleférne ez, mint vicc, engem konkrétan nem zavarna, és vagyok elég ötletes ahhoz, hogy tudjak rá mit reagálni. :D

És tudnám, hogy nem gondolja komolyan. Bár, a te párod, te ismered, ha szerinted komolyan mondta, vagy legalábbis csak részben is komolyan, akkor azért baj van...

Szerintem tedd azt, hogy mindenféle hiszti és letámadás nélkül, kedves stílusban bújj oda hozzá, fogd meg a kezét, és ilyen meghittebb pillanatban hozd fel újra ezt a témát, hogy nyugtasson meg, és rakja helyre picit a lelkivilágod/önértékelésed, mert nagyon rosszul érintett ez téged. Biztosan meg fog nyugtatni, és biztosít majd róla, hogy csak vicc volt. Hidd el, ha ilyen stílusban beszélitek meg, érezni fogod, hogy csak téged akar. Sok sikert! És valószínűleg tényleg csak túlreagáltad!

2012. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Igazad van!


Szerintem minden utolsó ócska viccnek van valóságalapja, de a legérzelmesebb pasik is tudnak ilyen bunkó beszólásokat produkálni. Ez nem jelenti azt, hogy nem Te vagy a mindene.

2013. jan. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!