Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm felidegesitett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felidegesitett az állandó problemazasaval. Két napig írta az üzeneteit,hívott. Semmire se válaszoltam. Mondta,hogy nem akarja,hogy szó nélkül eltűnjek az életéből. Ha nem reagálok,és nem válaszolok,és ha nem érti meg,letiltom,szemétség?

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 15:37
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen szemétség.
2023. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Problémázás = Elmondta a jogos aggályait?
2023. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Igen,az. Annyit megérdemel, hogy szóban vetsz véget a kapcsolatnak ha eddig nem került rá sor, egy emberről van szó, akivel együtt vagy. Nem robot érzések nélkül, se használati tárgy, amit eldobsz miután belé rúgtál egyet ha szoktad.
2023. nov. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Akkor nem tiltom le, csak nem reagálok semmire. Gondolom,majd észhez tér, lenyugszik és békén hagy. Két napig nyomatta nekem, hogy nincs biztonsagerzete mellettem,meghogy megért engem, javitsunk a kapcsolatunkon. Kikészített ezzel.

Csak az a módja, ha elkerulom.

2023. nov. 4. 15:47
 5/31 anonim ***** válasza:
96%

Miért vagy gyáva szakítani?


Igaza van, nincs melletted biztonságban, mert nem vagy érett, önző vagy nagyon!

2023. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
94%
Àllj sorba gerincert.. beszari
2023. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez a legszemetebb dolog, amit csinálsz vele. Nehéz oda állni elé vagy akkor csak annyit írni neki, hogy te ezt így nem akarod tovább folytatni. Hogy lehet valaki ilyen szívtelen?
2023. nov. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Az lenne a modja, hogy elé állsz és megkondod neki, hogy vége. Gyáva suar alak vagy.
2023. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Már megint írt. Hogy akkor ez a hallgatás azt jelenti,hogy vége? Nem hiszem el, hogy nem szorult belé semmi női büszkeség. Mindenkinek csak én vagyok a hibás? Az normális hogy elmebeteg módjára küld nekem több száz üzenetet és nem veszi a lapotyh semmire se reagálok,akkor le kéne állnia? Na, ezért nem kap semmi lezárást !
2023. nov. 4. 16:16
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Mert egy kis nyomi beszari vagy aki fél konfrontálódni.
2023. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!