Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állítsam le az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le az állandó kínálgatást?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nagyrészt HO-ban dolgozom. A párom nemrég szintén HO-ban kezdett el dolgozni, és azóta napközben állandóan tukmál valami kajával.

Eddig egyenesen mondtam, hogy nem kérem, nem vagyok éhes, stb, de ez max az esetek max negyedében harmadában problémamentes, a maradék időben változó intenzitású hiszti követi, amit nem akarok, ezért néha inkább csak megeszem.


Eddig kb 2x próbáltam beszélni vele, egyszer indirekten fölhoztam egy beszélgetés során, hogy "nem szeretek nasizni" stb, második alkalommal már direkt mondtam, hogy ne csináld, nem akarok elhízni de kb 2 hétig volt eredménye, utána lassan újrakezdődött.


Mit tegyek?



2022. aug. 20. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hogy kell elképzelni? Komkrétan kiveri a hisztit mert nem akarsz folyton zabálni?
2022. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ülj le vele otthon és beszéld meg vele hogy ezt egyáltalán ne csinálja!


Ha meg ezután is tukmál határozottan vágd rá hogy NEM! Megbeszéltük!

2022. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Eléd teszi, és otthagyod. Ha kell addig, ameddig kivirágzik.

Értelmes nő érti azt, hogy köszönöm nem kérem, ha nem megy át, ott vannak bajok! Mondd meg neki konkrétan, ha éhes vagy eltalálsz a hűtőig, köszönöd, de ne tukmáljon óránként étellel, a reggeli-ebéd-vacsora tökéletesen elég.

2022. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1)

Fú így belegondolva ez nagyon creepy.


Több lemez van, a leggyakoribb a "nem ízlik jaj nem tudok főzni béna vagyok hogy szerethetsz így majd látványosan szomorú", nyilván ez picit hosszabban, élőben nem olyan fura talán? mint így leírva.

2022. aug. 20. 15:55
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Jaja, értelek. Hát így kicsit lelkiterror szagú a dolog, hog, ő nem fogja fel, hogy te nem akarsz egésznap majszolgatni valamit, de mégis aztán benned próbál lelkiismeretfurdalást kelteni, hogy tte legyél a rossz...
2022. aug. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5)

Igen. Nem tudom hogy reagáljak rá.


Most is miközben kiírtam a kérdést, és a gép előtt ülök, kaptam egy tányér sütit...

2022. aug. 20. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Túlzásbs viszi a gondoskodást, ennyi. Ha nem kell a kaja, hagyd ott. Én nem tudok a férjembe beletukmálni semmit sem, ha ő azt nem akarja megenni. Meg kb 1x kérdezem meg, hogy kér e enni, ha nem akkor majd kiszolgálja magát. A kapcsolatunk elején én is ezt csináltam, hogy süti meg friss kaja, aztán amikor dobtam ki, akkor szoktam le róla. Nincs igénye rá.
2022. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%

bszki, akár hálás is lehetnél.

meg megbecsülhetnéd, pl. elmosogathatnál, segíthetnél neki főzni-sütni...


nem kell zabálni, dolgozhatsz is a háztartásban.


és szégyelld magad, h. ezt a kérdést ide kiírtad, miközben ő dolgozik rád, és töri magát.

te mit teszel meg érte?! hogyan jársz a kedvében? milyen áldozatot hozol érte?

2022. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszrnám, hogy hisztizik.


Akkor eszem, amikor én akarok.

2022. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek lehet hogy ez a fétise?


Olvastam itt egy tegnapi kérdést, hogy egy csaj fel akarja hizlalni a párját.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Beszéltem amúgy vele múlt héten, azóta napközben nem ad extra kaját, azóta konstans a kedvenc kajáim készíti, nagyon nagy adagokban “amiket meg kell enni mert megromlik/nincs hely a hűtőben/ most tegyem vissza?”

2022. aug. 27. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!