Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy állítsam le az állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állítsam le az állandó kínálgatást?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, nagyrészt HO-ban dolgozom. A párom nemrég szintén HO-ban kezdett el dolgozni, és azóta napközben állandóan tukmál valami kajával.

Eddig egyenesen mondtam, hogy nem kérem, nem vagyok éhes, stb, de ez max az esetek max negyedében harmadában problémamentes, a maradék időben változó intenzitású hiszti követi, amit nem akarok, ezért néha inkább csak megeszem.


Eddig kb 2x próbáltam beszélni vele, egyszer indirekten fölhoztam egy beszélgetés során, hogy "nem szeretek nasizni" stb, második alkalommal már direkt mondtam, hogy ne csináld, nem akarok elhízni de kb 2 hétig volt eredménye, utána lassan újrakezdődött.


Mit tegyek?



2022. aug. 20. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Szólj neki, hogy fele annyi elég lesz és ne csináljon annyit, mert kidobjátok a kukába.
2022. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

“amiket meg kell enni mert megromlik/nincs hely a hűtőben/ most tegyem vissza?” Igen tegye vissza.


Pár alkalommal megromlik a maradék és szépen lassan megtanulja a mennyiségeket....


Egyébként meg kezdj el egy nagyon szigorú szénhidrátszegény diétát, amibe se tészta se krumpli, se semmi ami lisztet tartalmaz nem fér bele.


Megmondod neki hogy te mostantól ezt a szigorú étrendet fogod tartani. Ami ebbe az étrendbe belefér, abból akár többet is ehetsz mert nemigen hízlal.


Előre megmondod hogy ami ebbe a szigorú diétába nem fér bele, ahhoz hozzá se fogsz nyúlni! És ezt be is tartod.


Regelj be a kalóriabázisra és a szeme láttára kezd el számolni a kalóriákat, kis konyhai mérlegen mérd hogy mennyit szedsz ki a tányérra stb.


Így nem lehet kifogása, mert ha többet eszel túlléped a kalóriakeretet, azt meg nem akarod stb.

2022. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12)

Köszi, ez jó ötlet!

2022. aug. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!