Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Korábban is voltak vitáink a pénzről, de kezd egyre durvább lenni. Külön kasszán vagyunk, mindent elfelezünk kb, vagyis ő már kínosan figyel erre. Soha nem vesz vagy hív meg semmire, én eleinte sokkal gyakrabban fizettem neki figyelmességből ezt-azt, de viszonzás hiányában elment a kedvem.

Na szóval a lényeg: csak a páromnak van autója, ő azzal jár munkába, illetve a heti nagybevásárlásokra is azzal szoktunk menni, plusz havi 1-2 alkalommal családhoz-barátokhoz. Ha egyedül megyek mindig tömegközlekedek, munkába is.

A párom most elkezdte elkérni a tankolások felét. 2x annyit keres mint én, 7 számjegyű fizuja van, egyáltalán nem szorulna rá. Annyira de annyira kiábrándít ez az egész. Próbáltam vele beszélni róla, az a válasz, hogy én problémáztam azon, hogy nem lep meg soha semmivel, így legalább látom eddig mennyi pénzt költött rám. Mit tennétek?


júl. 8. 22:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Miért tűrsz? Én szakítanék a helyedben.

De addig is: "A párom most elkezdte elkérni a tankolások felét." És odaadtad?

Miért a tankolás felét kéri? Közös bevásárlás és család-barát felezve, ő pedig fizesse egyedül a munkába járását és az egyéb programjait. Ha már...

De ez így nagyon nem OK.

júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!