Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Korábban is voltak vitáink a pénzről, de kezd egyre durvább lenni. Külön kasszán vagyunk, mindent elfelezünk kb, vagyis ő már kínosan figyel erre. Soha nem vesz vagy hív meg semmire, én eleinte sokkal gyakrabban fizettem neki figyelmességből ezt-azt, de viszonzás hiányában elment a kedvem.

Na szóval a lényeg: csak a páromnak van autója, ő azzal jár munkába, illetve a heti nagybevásárlásokra is azzal szoktunk menni, plusz havi 1-2 alkalommal családhoz-barátokhoz. Ha egyedül megyek mindig tömegközlekedek, munkába is.

A párom most elkezdte elkérni a tankolások felét. 2x annyit keres mint én, 7 számjegyű fizuja van, egyáltalán nem szorulna rá. Annyira de annyira kiábrándít ez az egész. Próbáltam vele beszélni róla, az a válasz, hogy én problémáztam azon, hogy nem lep meg soha semmivel, így legalább látom eddig mennyi pénzt költött rám. Mit tennétek?


júl. 8. 22:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Pff nagyon gáz, majd ha gyermeketek lesz és hoz egy csomag pelenkát a korhazba kifizetteti a felét? Ha megbeszelni sem lehet vele ezt a problémát, hogy neked ez rosszul esik, akkor én lelepnek
júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%

Ja persze, szakítani nem akarsz, mert hát várod, hogy rád költse a 7 számjegyet....

Nem tudsz vele kommunikálni? Hogy megy ez nálatok? Mit mondanál neki, mit szeretnél? Költs rám többet, mert akkor érzem, hogy szeretsz? Szerintem az a probléma, hogy te is tudod, hogy nem szerelmes, és ezzel szeretnéd "validálni" magad, hogy költsön többet rád... de attól még az érzései nem fognak változni.

Nem szeret, nem akarja, hogy golddiggerkedj, direkt ellene megy. Minél jobban siránkozol, annál inkább húzza a gyeplőt, hogy "állj, ne engem akarj lehúzni". De nyilván ha szerelmes lenne, a tenyerén hordozna.

Szóval, nem kell várni, hogy szórja neked a tízezreket.. szerintem szakíts.

júl. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 nem erre várok, én is jól állok anyagilag, nem is engedném, hogy ő álljon minden költséget, de ezt már túlzásnak érzem.
júl. 8. 23:05
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

Most te vagy szellemileg elmaradott vagy (autista és hasonlók), valamilyen mentális betegséged van (kapcsolatfüggő, depressziós, önbecsülés hiánya), vagy pénzéhes vagy és azért kérdezed, hogy mit csinálj. Más nem jut eszembe.

Mert normális ember nemeket figyelmen kívül hagyva már réges rég szakított volna.

Melyik kategóriába landolsz drága?

júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Ha pénzéhes lennék, akkor biztosan nem lennék már mellette, tekintve, hogy milyen nagylelkű velem.

Valszeg a második

júl. 8. 23:16
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
És miért nem dolgozol önmagadon ha tudod, hogy nincs emberi tartásod? Arra vársz, hogy ember számba vegyen? Nem fog hiszen te se tartod magad embernek kérdező! El kéne hagyni és magaddal foglalkozni. Minél tovább vele maradsz annál inkább tönkreteszed magad miatta.
júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Ti hülyék vagytok? Mindketten benne vagytok egy rakás szar kapcsolatban. Minek? Most nem azért, én férfi vagyok de nőként nem lennék egy percet ha a saját férjem elkéri a benzinpénzt.. Menjen az anyjába, majd ha netán valami történne vele akkor gondolom elvárnád, hogy ott légy, törődj vele ha kell stb.. Mondjuk erre való a házasság meg a kapcsolat. Ez az a bizonyos jóban rosszban.. Köztetek mi az ami egyáltalán működik?
júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Na egy valamit nem tudok megérteni hogy egy kétszeres fizuval rendelkező "férfi" hogy lehet ennyire szarrágó?
júl. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
11%
Bezzeg ha nem lenne 7 számjegyű a keresete össze se jöttél volna vele!
júl. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem is volt ilyen smucig irigy önző pasim millios bevételekkel én meg a gázszámlát is volt hogy nem tudtam kifizetni.

Semmilyen segítséget nem nyujtott soha, nem épültem mellette de néha vett sminkszert vagy szexi fehérneműt meg ezeket(magának hogy neki bájologjak), vagy meghivott erre arra.

A kocsiban is smucig volt inkább az anyjáét kérte mindig kölcsön ingyen.

Mivel a kapcsolatban gyökér is volt (társkerezett mellettem meg bizonytalanságokban lebegtetett hogy nem tudja mit akar hosszutávon), lett másik párom aki a tenyerén hordoz.

Ez teljesen lesokkolta.


Azóta szorja rám a százezreit anyámhoz visz(dob be) egy rakat ajándékot pénzt, parfüm, tárca ruhák sminkek, táska, minden márkás (én nem veszem át), írogat hogy dolgoznom se kéne mellette csak menjek vissza, mivel a paromnak meg jókocsija js van ráadásul direkt vett ő is hasonlót, 3 éve könyörög meg sír.anyám be is veszi hogy biztos szerelmes.

Én meg mindig mondom ez csak azért van mert nincs nyeregben ki van dobva. Szeretet empátia ebben az emberben nincs. (Mikor kapcsolatban azt is elnézi ha "lyukas cipőben" jár a másik, fájt neki még nőnapra is virágot adnia, a szulinapi ajándék(az is dísz Neki hogy Rá emlékezzek, és nem nekem ajándék) miatt meg orált akart magának meg ilyeneket csinált.)


Ilyeneket ott kell hagyni. Sem társnak nem jók, de családalapításra meg teljesen kizárt is.

júl. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!