Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Munkamániás pasi?!

Figyelt kérdés

Adott egy kb. egy éve tartò kapcsolat.

A férfi rengeteget dolgozik, mondván ő vezető és ez ilyen.

Hétköznap késő estig melò. Heti egyszer vagy kétszer én megyek hozzá, és ott is alszom (de többnyire bezuhan az ágyba es ennyi, akkor is a kanapen alszik el), a többi nap vagy nem talalkozunk vagy max beugrik fel orara, de a cipojet sem veszi le. Ritkan alszik nalam.

Nem igazan mesel el semmit a napjarol, en mindent elmeselek.

Ha nincs programunk, akkor szivesebben van egyedul es alszik.

Nem igazan vagyunk "csak ugy" egyutt. Max.ejszaka, ha epp ott alszok.

Ha nala vagyok, mosok, mosogatok, elpakolok, amig este hazaesik...

Nem nagyon keres, ha dolgozik vagy ha munka miatt elutazik, tobbnyire en hivom,irok... de mar sokszor olyan kellemetlen hogy mindig csak en keresem...Kicsit olyan erzesem van, hogy nem igazan erdekli mi van velem.

Hetvegente altalaban talalkozunk, ha epp nincs mas programja, dolga. En probalok hozza igazodni es nem igazan szervezek semmit mar mostanaban masokkal, hatha raer. Persze aztan csalodok...

Most egy hete nem lattam es hamarosan hosszu idore (tobb hetre) elutazik, megis kulon programot szervezett maganak vasarnapra egyedul, amirol nem kerdezett meg, csak kozolte hogy ez lesz.

Kiakadtam most ezen.

Szerintetek jogosan?

Vagy tulreagalom es vissza kellene fognom magam?!

Es teszem hozza, nem vagyunk fiatalok. Boven 30 folott vagyunk mindketten.

En tul vagyok egy hazassagon,gyerekem is van, o regota szingli volt mar es nem volt hazas soha...

Van ennek a kapcsolatnak egyaltalan jovoje?!

Lassan egy ev utan itt tartunk, ez vajon normalis? Vagy en vagyok turelmetlen, hogy ennel tobbet szeretnek?!

Ja es kozel lakunk egymashoz, 10 perc.


jún. 27. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb ingyen bejárónő vagy neki akivel szexelni is lehet ha éppen kedve van. Nem vagy neki fontos. Hagyd a fenébe.
jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Hülye vagy kérdező.

Te ingyen prosti és bejaranő vagy a pasinak.

jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
No és miért vagy vele? Amiket írtál csupa negatív.
jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jogos kerdes. Szeretem. Ha egyutt toltjuk a hetveget es programozunk, akkor az nagyon jo...
jún. 27. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag te csak szabadidőpartner vagy neki extrákkal. Nem szeret és nem tiszteli az idődet. Csak addig leszel jó neki, amíg nem talál jobbat, akit felvállal és fontosabb lesz, mint a munkája.
jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" En probalok hozza igazodni es nem igazan szervezek semmit mar mostanaban masokkal, hatha raer."


Hát akkor szervezz, és ha pont akkorra hív, akkor közlöd, hogy az az időpont nem jó neked.

jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy kapcarongy, mert te magad engeded meg neki ezt a viselkedést... Miért van erre szükséged? Csak hogy elmondhasd,szànalomból néha megdug valaki?
jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 30+-os pasi vagyok aki szintén munka és azért kényelem "megszállotja". Nem ez nem lesz jobb, lehetsz neki fontos, de nem leszel soha az első az életében. Vannak ilyen emberek akik karrieristák és senkit, semmit nem helyeznek a munka elé. Fontos célok vannak, nem a család, a barátnő az első. Ez az életmód sem rossz, sem jó, ez ilyen. Az sem jobb, ha valaki csak a családjának él és 0-ra jön ki minden hónapban, de nem is rosszabb, csak az más élete.
jún. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!