Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Korábban is voltak vitáink a pénzről, de kezd egyre durvább lenni. Külön kasszán vagyunk, mindent elfelezünk kb, vagyis ő már kínosan figyel erre. Soha nem vesz vagy hív meg semmire, én eleinte sokkal gyakrabban fizettem neki figyelmességből ezt-azt, de viszonzás hiányában elment a kedvem.

Na szóval a lényeg: csak a páromnak van autója, ő azzal jár munkába, illetve a heti nagybevásárlásokra is azzal szoktunk menni, plusz havi 1-2 alkalommal családhoz-barátokhoz. Ha egyedül megyek mindig tömegközlekedek, munkába is.

A párom most elkezdte elkérni a tankolások felét. 2x annyit keres mint én, 7 számjegyű fizuja van, egyáltalán nem szorulna rá. Annyira de annyira kiábrándít ez az egész. Próbáltam vele beszélni róla, az a válasz, hogy én problémáztam azon, hogy nem lep meg soha semmivel, így legalább látom eddig mennyi pénzt költött rám. Mit tennétek?


júl. 8. 22:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szóval szakítás után nyitják meg az ilyenek a pénzcsapokat. Kapcsolatban meg önzők.

Ha van párja, akkor meg attol 1 ft-t is sajnálnak.


Vagy randikon is ha a másiknak ő tetszik szivesen van vele akkor nem egy pohár vízre se hív meg, de ha egy nő vonakodik akkor előveszi a tárcát.

Kapcsolatban semmit nem nyújt, de ha a másik szakít akkor dől a lé..

júl. 9. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Leírtad, hogy valszeg depressziós vagy. De a kérdésed meg az, hogy a párod miért nem költ rád annyit, amennyit te szeretnél... Ne haragudj, de számomra az előbbi nagyságrendekkel nagyobb probléma, a másik meg olyan, hogy azon rugózol, hogy ne kelljen a valódi problémáddal szembenézni, mert az nagyon nehéz lenne... Helyette inkább egy másik ember csináljon valamit, hogy te jobban légy... vagyis ezt próbálnád nyekeregve elérni.

Szerintem ha olyan jól állsz anyagilag, belefér neked havi pár alkalom pszichológus, képes lennél kilábalni a depresszióból. Ha hosszabb terápiában benne lennél, még a valódi figyelmet és elfogadást is megismerheted, és realizálhatnád, hogy nem elég neked a meglévő kapcsolatod, és akkor nem csak toporzékolnál, hogy a másik azt csinálja, amit ő nem akar, hanem meghoznál egy döntést, hogy neked valóban erre van e szükséged, vagy nem, és ha nem, képes lennél egyedül is létezni.

júl. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%

Valószínűleg úgy érzi hogy taxisnak használod ami neked fel se tűnik hogy ő nem akar annyi helyre menni mert már utálja a dugóban üldögéls miatt a kocsit.

De nem akarja így mondani és konfrontálodni ezért kellemetlenebb szituációt teremt neked hogy te szorisd vissza a kocsikázast.


Ezt onnan tudom hogy én is csináltam mert már untam hogy én voltam a privát sofőr.


Nekem se kellett a pénz csak akartam hogy a csaj vegye már észre magát hogy ez egy fárasztó hét után nem olyan jó.


Rossz taktikai amúgy jobb face tó face megmondani hogy nem akarok most menni sehová de az ember nem mindig hoz jó döntést.

júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%
Pasiznék.
júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#12 egyáltalán nem vagyok depressziós, a felsorolásból az önbecsülés hiányára gondoltam (hogy ezt eltűröm)

#13

Felőlem mindenhova mehetünk tömeggel, ő lusta hozzá

júl. 9. 10:27
 16/21 anonim ***** válasza:
57%
Megbeszéltétek, hogy külön kasszán lesztek, akkor miért olyan meglepő, hogy tartja is magát ehhez? Nyilván, aki külön kasszát akar, az nem fog közösködni, semmiben.
júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12%

Nem lennék vele.

Te miért vagy?


Én nekem brutál irigynek tűnik. Ha ennyire gazdag lennék, simán adnék kb bármennyit a páromnak, sőt, nem is akarnám hogy dolgozzon, még én lennék rosszul attól hogy idegen férfi parancsolgatna neki.


Bár az én kapcsolatom komoly, hosszútávú, és örömmel áldozok a páromra, mert úgyis megtérül. Gondolom akik nem annyira komolyak, sok partnerük van, azoknál nagyon kockázatos a partnernek pénzt adni, mert később leléphet, vagy csak amiatt maradna velem.


Pl. Akiket frissen ismertem meg, azokra nem költöttem kb semmit. A párom mivel hosszú ideje ismerem, minden időm és energiám megerdemli mert tudom hogy jó, kedves nő, aki szeret.

júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit tennék a helyedben? Már rég elhagytam volna. Te valami oknál fogva úgyis vele maradsz.
júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám.
júl. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én ilyennel nem lennék együtt!

Kb 2 éve voltunk kapcsolatban amikor meglett a jogsim, párom majdnem a munkahelye melett lakott és rendszeresen odaadta a kocsiját mert én messzebb dolgoztam... Soha nem kérte el az árát... Mi lesz ha majd közös kasszán lesztek? Akkor is számolgatja majd a pénzt? Szerintem ez gáz.

júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!