Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem. Mit tegyek? Szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem. Mit tegyek? Szeretem, de ez nagyon fáj. Szenvedek. Segítség?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsen valaki

Eszméletlenül szenvedek...és nincs akivel megoszthatnám a fájdalmam:(

van egy pasim... és azthittem szeret, törödött velem, bujt stb.

És azt mondta egyik exével sem tartja a kapcsolatot, az összeset letiltotta msnről.

Erre ottaludtam nála 7végén. És kiderült h az egyik volt csaja ráirt msnen hogy kéne neki 1 film. (barátom filmeket árul) erre állitolag mondta barátom, h nincs meg neki, és ennyi volt a beszélgetés.

De nem hittem el neki... félek a megcsalástól ezt őis tudja:(:(

És kapott tőlem 1 sallert emiatt, olyan megalázva éreztem magam, ő bizonygatta hogy ennyi volt, stb. de elakartam jönni tőle éjjeli 1kor. ugy futott utánam az utcán boxerba, hogy nincs mitől félnem, szeret engem. És nem enged el:(

nekem ez úgy fáj, honnan tudjam hogy 1.tényleg nem talizik a csajjal 2.tényleg csak ennyit beszéltek?


2010. okt. 31. 12:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
Ez a kérdés kamu. Ha nem, akkor meg azért nem érdemes vele foglalkozni, mert a kérdező tajgetosz pozitív.
2010. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szeretnék hinni benne, h ilyen ember nem létezik.. de sajnos igen, én is ismerek 1 paranoiás csajt.

Ha meg ilyen marad hátha talál magának egy hasonló pasit és akkor az utcára se mennek ki egyedül, nehogy ránézzen a párjukra valaki.

Te amúgy szintén törölted az összes volt barátod/ ismerősöd, akire a párod féltékeny lehetett volna?

Csak mert ezekben olyan szép tud lenni ha az egyik fél a másikat nem engedi sehova, ő viszont 10 ellenkező nemű baráttal mászkál mindenfelé. Bár ezek inkább pasik szoktak lenni.

2010. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok hisztis pic***a elintéztad...;) egy film miAtt...és ilyet szol mi lett volna h meglett volna neki???:O hát basszus akkor ha tudja hogy ilyen kis idegbeteg fa*z vagy akkor is ugyanezt mondja te büdös ku**va... ILYEN HÜLYE RIN**Ó ÉN MÉG NEM BAS**AM... URISTEN HÜLYE GRAT TAPS..
2010. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
93%
Kezeltessed magad... ;) mi lenne ha eggy sorozatot kért volna? Öngyilkos lennél hülyegyerek...:O
2010. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy, 13??? Amúgy igen, mint sokan előttem írták, ez beteges, paranoiás vagy nem is kicsit és összeesküvés-elméleteket gyártasz szegény barátodról, nem tudom mit vagy meglepődve, hogy kérnek tőle egy filmet, ha filmeket árul...
2010. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
100%

Először is nem értem, miért kell "leh.lyepics@zni" valakit. Valóban nem normális dolog amit csinált, de attól nem fog helyesen viselkedni valaki, hogy fikázó, meg lenéző megjegyzéseket kap.

Neked pedig azt mondom, hogy túlzottan félsz a megcsalatástól, és a szakítástól, és ez valóban az önbizalomhiányból fakad sajnos. Ennek ellenére gondolkozz kicsit azon, amit csináltál, mert a leírtak alapján a barátod szeret, és az nem megoldás a problémádra, ha eltaszítod egy vélt cselekedet miatt. Ha most továbbállsz, pont ugyanezt fogod csinálni a következő kapcsolatodban is, csak épp más szituációban.

Menj vissza, és kérj tőle bocsánatot, ha szeret, úgysem fog rád igazán haragudni, és visszafogad, hidd el. És ne lökd el, ha szeret, bármilyen nehéz is, mert ez nem oldja meg a benned lévő gondokat úgysem. Ha jól átgondolod, magadnak csináltad a problémát, nem a barátod a hibás. És becsüld meg, ha így kitart melletted, beszéld meg vele a gondjaidat, de normális stílusban.

És ne légy makacs...

2010. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
naon gyorsan kérj töle bocsit! vagy elvesztesz egy odaado embert
2010. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Na kibékültél vele végre?

Remélem, igen. És ne legyél ilyen állati féltékeny!

Ha hentes lenne a TESCO-ban és a exe húst kért volna?

No comment!

2010. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!