Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem. Mit tegyek? Szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem. Mit tegyek? Szeretem, de ez nagyon fáj. Szenvedek. Segítség?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsen valaki

Eszméletlenül szenvedek...és nincs akivel megoszthatnám a fájdalmam:(

van egy pasim... és azthittem szeret, törödött velem, bujt stb.

És azt mondta egyik exével sem tartja a kapcsolatot, az összeset letiltotta msnről.

Erre ottaludtam nála 7végén. És kiderült h az egyik volt csaja ráirt msnen hogy kéne neki 1 film. (barátom filmeket árul) erre állitolag mondta barátom, h nincs meg neki, és ennyi volt a beszélgetés.

De nem hittem el neki... félek a megcsalástól ezt őis tudja:(:(

És kapott tőlem 1 sallert emiatt, olyan megalázva éreztem magam, ő bizonygatta hogy ennyi volt, stb. de elakartam jönni tőle éjjeli 1kor. ugy futott utánam az utcán boxerba, hogy nincs mitől félnem, szeret engem. És nem enged el:(

nekem ez úgy fáj, honnan tudjam hogy 1.tényleg nem talizik a csajjal 2.tényleg csak ennyit beszéltek?


2010. okt. 31. 12:18
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

neharagudjatok ha kacifántos meg rövid,.. de nemtudok gépelni, remegek:(

hányingerem van az idegességtől.(már hazajöttem)

éjjel azért egymás mellett aludtunk, és 2átölelt, d eeltotam. és próbált közeledni, mareggel is megölelt de ellöktem:(

MIÉRT NÉZ HÜLYÉNEK??? EZEK UTÁN MEGCSALNA

és...úgy fáj, nagyon szeretem, de akkor csináljon amit akar:(

2010. okt. 31. 12:22
 2/28 anonim válasza:
100%
boxerban futott utánad az utcán... és még szerinted nem szeret téged? mert ez azért jelent valamit
2010. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hinnék neki!Nincs ebben semmi,főleg ha ennyivel lerázta a csajt!Meg különben is,ha nem szeretne,akkor minek húzná az agyad,amikor lenne neki más??!!Boxerba szaladni,ilyen hidegbe?Szegény...
2010. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, ahelyett hogy a SEMMIN hisztizel, inkább értékelned kéne, hogy találtál egy olyan pasit aki ezt elviseli...te nem vagy normális kicsilány!
2010. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nagy butaságot csináltál. Nem tilthatod el az élettől, a környezettől a saját féltékenységed és bizalomhiányod miatt. Ő egy Ember, igen, negy E-vel, aki éli a saját Életét, és egy Fél egy Kapcsolatban, melyben veled együtt alkot egy Egészet. Sajnos az történt, hogy a te gyengeséged kivetítetted rá. Ha velem ezt tennék ok nélkül és ráadásul odaadóan szeretném a párom, hát igencsak elbizonytalanodnék, hiszen nem adtam okot arra, hogy ne bízoon meg bennem. Ne úgy akard megtartani őt, hogy kisajátítod. Nem érdemli meg. Tiszteld meg a bizalmaddal, pláne, ha szereted.
2010. okt. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

sajnos önbizalomhiányom van:( igyis pszichológushoz jártam vele:(

És nem akartam hogy ez legyen, bárki eltudná tőlem venni:( és még hazudik is:(

egy senki vagyok:( Inkább sosem keresem többé, legyen a lánnyal, elengedtem. majd elmulik bennem a fájdalom

2010. okt. 31. 12:24
 7/28 anonim ***** válasza:
93%
Valóban... Aki téged elvisel és még veled van az nem fog megcsalni. Amilyen hisztis vagy, egy normális pasi menekülne előled és nem futna utánad.
2010. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
100%

Ha igy viselkedsz megolod a kapcsolatotokat!

Ne legyel ilyen bizalmatlan! Ha brmit is tenni akar, akkor azt akkor is megteszi, ha Te fogod a kezet.A feltekenyseg egy betegseg. Bizonyos mertekig egeszseges, de ha tulzasba viszed, arthat a kapcsolatnak...

2010. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Mit hazudott szerencsétlen?És mi az hogy bárki eltudná Tőled venni?Veled van, szeret, próbálkozik kimutatni az érzelmeit annak ellenére, hogy milyen hisztit lecsaptál egy film miatt, szerinted...?Ha ennek ellenére is veled maradt, akkor nem kell tartanod semmitől.Viszont hagyj fel az ilyen gyerekes dolgaiddal, mert nem csak hogy elmarod magad mellől, de egy életre tönkre teszed magad!
2010. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sürgősen kérj elnézést és legyél mostantól büszke rá, hogy téged szeret. Beszél mással, beszélnie kell, ez az ő döntése, de ne riválisokat láss mostantól az exekben, hanem "legyőzötteket". Még ha akarnának is valamit a párodtól, azzal a tudattal kell élniük, hogy a tiéd, és senki nem veheti el tőled. Csak te magad taszíthatod el, pláne akkor, ha így viselkedsz.
2010. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!