Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Istenem. Mit tegyek? Szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istenem. Mit tegyek? Szeretem, de ez nagyon fáj. Szenvedek. Segítség?

Figyelt kérdés

Könyörgöm segítsen valaki

Eszméletlenül szenvedek...és nincs akivel megoszthatnám a fájdalmam:(

van egy pasim... és azthittem szeret, törödött velem, bujt stb.

És azt mondta egyik exével sem tartja a kapcsolatot, az összeset letiltotta msnről.

Erre ottaludtam nála 7végén. És kiderült h az egyik volt csaja ráirt msnen hogy kéne neki 1 film. (barátom filmeket árul) erre állitolag mondta barátom, h nincs meg neki, és ennyi volt a beszélgetés.

De nem hittem el neki... félek a megcsalástól ezt őis tudja:(:(

És kapott tőlem 1 sallert emiatt, olyan megalázva éreztem magam, ő bizonygatta hogy ennyi volt, stb. de elakartam jönni tőle éjjeli 1kor. ugy futott utánam az utcán boxerba, hogy nincs mitől félnem, szeret engem. És nem enged el:(

nekem ez úgy fáj, honnan tudjam hogy 1.tényleg nem talizik a csajjal 2.tényleg csak ennyit beszéltek?


2010. okt. 31. 12:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Jobban kéne becsülnöd ezt a fiút. Egy kapcsolatban a legfontosabb dolog az, hogy bízzatok egymásban. Ha valaki igazán szeeti a párját, az meg tud bízni benne.
2010. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedésed miatt fogod egyszer elveszíteni ezt a pasast,és nem azért mert megcsalt.

Bocsi,hogy ezt mondom,de nő létemre se tűrném el,hogy így viselkedjen velem valaki..

Miért baj az,ha volt barátnője filmet kért? Azért mert közös múltjuk volt,nem kell hogy utálja...El kell fogadnod a múltjával együtt.

Istenem,hogy milyen emberek vannak?És az ilyenek mint te vannak a legjobban felháborodva ha elhagyják...

10 éve vagyok férjnél.A volt férjemmel mai napig barátok vagyunk,és a jelenlegi férjem is elbeszélget vele ha ne adj isten találkozunk.Engem nem zavar ha a férjem volt barátnője néha a facebookon ír neki egy üdvözlő lapot..Nincs ebben semmi rossz.

Ha nem változol meg sürgősen a pasasod el fog hagyni,és ezt csakis magadnak köszönhetted.

JA! Kérj tőle bocsánatot,mert nem volt igazad!

2010. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Menj el orvoshoz...Ez nem normális viselkedés... Figyelj nem attol kénef élned hogy elveszik töled...(bár nem tudom h neked mit jelent egy "nincs meg neked ez a film?" telán azt hogy áthivta bas**ni?) ha igy folytatod akkor ezt a fiu el fogod vasziteni..Sööt elmondom én már nem is járnék veled ezek után...Mi az h ellököd amikor odabújik...Hülye vagy???Basszus neked mi a szerelem???:O az hogy elküldöd a pic**ba? És ha visszajön akkor megint elküldöd??Ez a szerelem?:O jo ha ilyen felfogásod van akkor elmehetsz az északi sarkra simogassál fókákat vagy akármi azok biztos nem csalnak meg...;) További sok sikert a kapcsolataidhoz te nagy eszű pic**a.. ;)
2010. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Én is csodálkozom, hogy Téged akar... Én párom is ilyen féltékeny lenne kötelet tettem volna a nyakamba már!

22/L

2010. okt. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%

De hülye vagy ba.zd meg, csodálom hogy az a pasi szeret téged.

Lenyomtál neki egy sallert mert az exe filmet kért tőle (hisz filmeket árul)??? TE EGY HISZTIS HÜL.YE PIC.SA VAGY!!! MENEKÜLJÖN TŐLED A PASI!!!

2010. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Rövidtávon megszakítanék minden kapcsolatot egy ilyen hisztis, féltékeny csajjal, szeressem akármennyire is.
2010. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

amugy... ha meglett volna neki a film. akkor személyesen adta vna át...? o.O és utána meg elkezdenek kb találkozgatni:S

szakítottam vele

2010. okt. 31. 13:54
 18/28 anonim ***** válasza:

:OOO

Hát nagyon paranoiás vagy, nem is beszélhet az exével egy sort sem? Sehol? És ha az utcán véletlenül találkoztak volna? WTF, hogy majd elkezdenek találkozgatni?? :OO

Ok, hazudott h letiltotta, de ha nem is msnen, máshol sem kérhet egy darab filmet tőle egy csaj úgy, hogy filmet árul? :O


(amúgy qrva szarul vagyok a volt barátom miatt, remeg a gyomrom az idegességtől gondoltam megnézek egy sorstársat... de Neked nagyon -bocs- irtó hülye történeted van, legalább eddig a pár percig örömet okoztál :D)

2010. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj,de ígysosem lesz senkid.Mindenkit el fog czeszni ezzel a viselkedéssel.Az alsónacis utánnad szaladás,az neked nem bizonyíték arra h szeret?Te beteg vagy!Kérlek ismerd fel magadban,h beteg vagy,mert ha nem mész sürgősen pszichológushoz,akkor nagy bajban leszel és nem lesz senkid.EZT CSAK A TE ÉRDEKEDBEN MONDOM,MOST BIZTOS FÁJ,DE ÍGY VAN!Meg kell tudni bíznod a párodban.Erre te mit csináltál?Dobtad szegényt.Most ő is szenved,mert nem hiszem,hogy ez így neked jó.Az lenne jó,hogy most a karjaiban lennél,te kis buta!
2010. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Na most en errol a lanyrol, (amellett, hogy igencsak megvan a velemenyem) azt gondolnam, hogy 13 eves, vagy hogy nagyon beteg :(

Gratulalok Neked kedves kerdezo, sajnos az ilyen lanyok miatt mint TE, van kialakuloban ez az elferdult vilag...

Tenyleg szukseged van a pszihologusra, nagy baj van az aggyal nalad.

De, minden rosszban van valami jo! :)

Ennek a fiunak talan kialakul egy jo kapcsolata, aki viszont szereti... meg ha az az ex is, hiszen mindenkivel jobban jarhat mint veled:)

Bocs, de en igy gondolom.

2010. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!