Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom 3 hetente találkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom 3 hetente találkozik velem. Kereshetek mást mellette?

Figyelt kérdés
Kikötése volt, hogy mással ne szexeljek mert különben szakít. De nekem ez kevés. Azt hiszi majd rá fogok várni heteket, hogy mikor van kedve találkozni?

jún. 30. 10:44
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Egy ismerősöm kb ugyanezt nyomja, egyszerre 4 ürgével."


Tehát nő ismerősöd 4 férfivel szexelget felváltva? Én is gondoltam erre, hogy amikor nem találkozik velem azokon a heteken mással szexel. De azt mondta ő nem olyan

jún. 30. 12:44
 22/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem! Légy őszinte vele! Mondd meg, neki hogy neked ez kevés és ezt te nem nevezed párkapcsolatnak. Legyél tisztességes! Ha ő ezt nem igényli, hogy mindig együtt legyetek, akkor keressen ő is magának ilyen gondolkodású férfit. Hidd el, hogy egyik csajnak se jön be hogy mellette még együtt vagy akár 1 vagy több lánnyal. Az egyenes út a leghelyesebb.
jún. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
66%
Biztos mással van azokon a heteken nemtudom mi nem egyértelmű.
jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért szexkapcsolatot általában olyan nő /férfi akar aki szeret szexelni de nem akar/tud komoly kapcsolatot tartani. Na most ha ez a nő szereti a szexet akkor, hogy lehet az, hogy 3-4 hetente találkozik veled, ráadásul ahogy írod el kezdett érezni is irántad??? Ez szerinted ül? Nekem nem. Vagyis ha szereti a szexet és nem veled szexel akkor másképp oldja meg. Ha pedig érezne irántad többet is akkor hiányoznál neki.
jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
51%
Ezt tőle kérdezd.
jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Noren1989 ***** válasza:

#21, ja.


De ő a hàzhozmenős típus, 150km-es körzeten belül szalad a facér.

jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Az nem semmi, hogy 150 km-t utazik a nő a szexért. Egyet én is ismertem aki 180 km-t utazott a dugásért. És engem is kihasznált szexre. Meg havonta mással dug, ebből űz sportot
jún. 30. 14:40
 28/29 Oldfire ***** válasza:
88%

Ha nincs gerinced keress mást. Amíg a jelenlegire vársz.

Nem ismerjük a részleteket, mi az oka, hogy ritkán találkoztok. De ha neked nem jó így, mond el neki. Beszéljétek meg. Ha szerelmesek vagytok egymásba, minden pillanatot kihasználtok, hogy találkozhassatok. Vagy pedig zárjátok le a kapcsolatot. Legyél kerinces.

júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Te nem Bálint, hanem Béla vagy 35 évesen!
júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!