Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom 3 hetente találkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom 3 hetente találkozik velem. Kereshetek mást mellette?

Figyelt kérdés
Kikötése volt, hogy mással ne szexeljek mert különben szakít. De nekem ez kevés. Azt hiszi majd rá fogok várni heteket, hogy mikor van kedve találkozni?

jún. 30. 10:44
1 2 3
 1/29 Noren1989 ***** válasza:
64%

Inkább helyette kéne mást keresned :D


De megejtő, hogy egyből a félremenés az opció a fejedben :DDDD


Jajj, TökiKém...korán van még.

jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy miért nem találkoztok? Tavkapxsolat? Vagy csak nincsen ideje?

Másrészt nem kell mindent elfogadni amit nyújtanak. Ha nem jó így akkor csináld másképp, ő pedig szintén dönt ahogy akar.

jún. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

8 km-re lakik tőlem. De van ideje. Úgy kezdődött heti kétszer találkoztunk, utána már 2 hetente egyszer. Most már csak 3-4 hetente van kedve.

Tegnap hívott fesztiválra menjek vele, de utána nem engedte volna, hogy nála aludjak. Nekem pedig így nem működik.

jún. 30. 10:51
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
És ezt te kapcsolatnak hiszed? 3 hétig éli az életét te meg vársz? Na erre nem várnék.
jún. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
8%

5.

Ő vár, feltette a kérdést!

Kérdező addig próbálj k*rvazni.

jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Noren1989 ***** válasza:
91%
Amúgy, Kérdező, biztos, hogy párkapcsolatban vagytok?
jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#3 "Mert qrvára nem szereted és tiszteled őt."


Ő sem szeret engem. Ti nem láttok bele ebbe a kapcsolatba. Mi mindenen keresztül mentem. Más rég szakított volna vele végleg. Ha elmentem egy buliba, azzal hibáztatott, hogy én mással csajoztam, pedig nem volt igaz. Ha a testvéremmel találkoztam és nem írtam a nőnek 1 óráig, akkor azzal vádolt biztos csajozok a neten. Képzelt beteg. Van amikor boldog és velem akar lenni. Utána napok múlva látni sem akar. Ez megy hónapok óta. Bipoláris zavarban szenved.

jún. 30. 11:03
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
És neked mégis ez a nő kell. Meg is érdemled.
jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

6# "Amúgy, Kérdező, biztos, hogy párkapcsolatban vagytok?"


Ez szexkapcsolatnak indult, de lettek érzéseim iránta, ahogy ő neki is irántam. Az kedves tőle, hogy elhivott fesztiválra, de ha nem alhatok vele, akkor az olyan nekem mintha a haver sráccal mennék szórakozni. Ha egy nővel töltöm az időmet, bulizunk, akkor igenis elvárom, hogy szexeljen is velem. Én nem fogok barát zónában lenni nővel.

jún. 30. 11:22
 10/29 Noren1989 ***** válasza:
72%

Helyes-helyes.


Mikor tervezel akkor kilépni belőle?

jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!