Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom más lánnyal találkozik?

Figyelt kérdés

Nekem van pár fiú barátom akiket ő is ismer, beszélőviszonyba vannak még szülinapra ajándékot is kapott tőlük, viszont neki bejött egy régi “új” ismerős akivel mostanában mindig találkozni akar. Eddig nyugodtan talizhatott ő is lány barátaival stb nem is voltam soha féltékeny, de vele kapcsolatban olyan fura érzésem van. Múltkor akkor írt neki a lány hogy talizhatnak este mikor épp velem volt és olyan láthatóan nagyon vidám lett meg boldog tőle. Mikor taliznak sosem ír közbe még egy szívet se és 3-4 órát kocsikáznak. Sokszor hozzá igazít engem is. Ha a lánynak pl szombaton jó akkor velem nem talizik szombaton. Tegnap is taliztam volna vele de mondta hogy vele talizik és nem hatotta meg hogy én is taliztam volna vele. Múltkor a kis vizes üvegem meg a hajgumim eltette a kocsiból mikor vele talizott hogy ne lássa a másik csaj. Pedig elvileg tud rólam. Nekem ez rosszul esik mert én sosem csinálnék ilyet vele. Én fogom fel túl rosszul vagy kicsit tényleg fura?

Mindketten 24 évesek vagyunk


2023. márc. 22. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Őt is dugja. Csak szólok.
2023. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Most ti egy pár vagytok vagy csak haverok? Mert ez nem egyértelmü számomra..
2023. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy pár vagyunk 3 éve
2023. márc. 22. 13:47
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem hiszem, hogy ez jó jel, legyél résen.
2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem bízol benn, minek vagy vele?
2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Fiú lány kettesben való tali az randi. Lehet képmutatni, de attól még ez nem fog változni.
2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mikor tűrném ezt el... kicsit megalázó, hogy a másik csajhoz igazít meg elpakolja a cuccaim, hogy ne zavarja a másikat (???).
2023. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

" Pedig elvileg tud rólam" - amíg ezt nem a csaj szájából hallod, addig a pasid azt állít, amit akar.

Amúgy ha tényleg nem akar többet tőle, nálam akkor sem férne bele, hogy egy barátja (tökmindegy, hogy fiú vagy lány) előrébb van nálam a fontossági sorrendben. Az a minimum, hogy az ő programjaikat igazítja hozzád és nem fordítva.


Szerintem ez így kuka, még ha nincsenek is hátsó szándékai a pasidnak (amit őszintén szólva kétlek).

2023. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a másik lány nem tud rólad, megakarja... érted, vagy többet is szeretne és le fog téged váltani ő rá.
2023. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Te is érzed hogy ez más mint a többi lány barátja... A megérzések sokszor nem csalnak. Ha felhozod neki akkor valószínűleg kertelni fog, De ha igazán fontos vagy neki akkor szerintem visszavesz ebből.

Ha nem, akkor sajnalom.

2023. márc. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!