Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, most mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
tegnap, este barátnőm én és a pasim elmentünk egy diszkóba, éjfél után keresni kezdtem a pasim és a barinőmet, kinn meg is találtam őket, a barátom, haverjának a kocsijából szálltak ki (a barátnőm, a pasim és a haverja) a barátnőmön a ruha eléggé furán állt,mikor megláttak odajöttek, megkérdeztem most mi van? De azt válaszolta a pasim, hogy csak beszélgettek... erre odaszóltam, hogy én meg hülye vagyok...és otthagytam őket, gyalog indultam haza, nem sokat gyalogoltam, mikor lassított egy autó, a pasim haverja volt az, mondta h elvisz, szálljak be, mondtam neki csak akkor ha elmondja az igazat...beszálltam, és mondta, hogy a pasim meg ujjazta Lindát, ő meg smacizott a csajjal és simizte, elkapott a bőgés, ő meg félreállt és átkarolt, lesmárólt én meg pofon vágtam és sírva kértem vigyen haza, hazavitt... ma reggel hívott a pasim, hogy a spanja azt állítja lefeküdtem vele, és szakítani akar...én meg mondtam neki h te meg megujjaztad a kibaxott Lindát, de ő azt állítja h ez nem igaz, szétdurranok a méregtől, nem sokára elmegyek Lindához és szétverem a fejét!!! Mert ku*vára megérdemli! A pasimnak meg elvágom a nyakát, mert az is megérdemli...
2010. okt. 31. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hé!Elsőnek nyugodj le!És mond el,hogy mi történt és beszéljétek meg!A bnőd az meg egy ribanc és ez nem is igazi barát!De az erőszakkal nem érsz el semmit!
2010. okt. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
megbeszélni? De mit, hogy hogy elégítette ki?... Az a másik féreg, meg hazudozik h lefeküdtem vele... és nem is igaz... baxódjonak meg! Majd én elintézem őket, egyszer és mindenkorra... én belőlem nem csinálnak hülyét :@
2010. okt. 31. 10:13
 3/3 Jules10 ***** válasza:

Javasolhatnék egy vállról indítható, termonukleáris robbanófejjel szerelt rakétát? Megoldod az egész megye párkapcsolati problémáját...:) Ok, most akkor komolyan:

A "haver" a legnagyobb roh@dék az egész bagázsban. Hogy merészeli ezt terjeszteni rólad, hogy lefeküdtél vele (előtte meg bemártja a "barátját" előtted, hátha te bosszúból rámászol)? Az (ex-)barátoddal beszélgess el egy kicsit. Szembesítsd a dolgokkal, látni fogod rajta, hogy ha ideges, valószínű megtette tényleg! És végül a másik hölgyeménnyel is érdemes lenne dumálni egyet, mielőtt kikaparod a szemét (lehetőleg higgadtan). És, ha minden így igaz keress magadnak másik baráti kört, ne foglalkozz egyikkel sem!

2010. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!