Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek adnátok igazat?

Figyelt kérdés

Lanyok...Ha kint vagytok a párotokkal és az ő baráti társaságával, de megjön, elkezdtek görcsölni és ha szóltok a párotoknak hogy menni szeretnétek haza lepihenni milyen választ kaptok? Vagy kapnátok? Vagy szeretnétek kapni? Én megkaptam azt, hogy ő viszont kint szeretne maradni még a haverokkal. És hogy nekem mindig van valami bajom, hogy haza szeretnék menni. Mondjuk ezelőtt egy bulin a vernyomasom ment fel, azért mentem haza, mert nem volt nálam a bétablokkolóm...

Köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat, véleményeteket



jún. 29. 01:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt nálad a betablokkolód? Azt mindig ugyanabban az időben kell rendszeresen szedni, nem csak ugy bekapogatni. Ha meg egyszer elfelejted, akkor nem fog hirtelen megugrani a vérnyomásod.


Én nem vagyok már nyafka tini, 48 vagyok, de ha begörcsölök miközben a partnerem jól érzi magát, akkor egyedül hazamegyek, őt meg nyugodt lélekkel otthagyom szórakozni. Nem vagyunk összekötve.

jún. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Arról nem is beszélve, hogy te menstruálsz, nem ő, és minden hónapban. Nehogy már neki a te mensidhez kelljen igazítani a programjait. Más egy hirtelen rosszullét vagy ha annyira rosszul leszel, hogy nem tudsz hazamenni (nekem volt ilyen, kórházban kötöttünk ki, annyira begörcsölt a hasam), de egy átlagos menstruációs problémát egy nő tanulja meg kezelni. Eleve ha hajlamos vagy rá, akkor miért nincs nálad gyógyszer. Nálam mindig van a táskámban, és nem egyszer másnak adtam belőle. Körbe is lehet kérdezni, ha véletlen otthon maradt, nincs-e valakinél.

Nem csoda, hogy únja, hogy zsínórban haza akarod rángatni, mert elfelejtesz gyógyszert vinni magaddal.

jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező ha szimpátiát akarsz ezen az oldalon, sose a saját szemszögedből írj😅 Itt fordított pszichológiát kell alkalmazni.


Azt kellett volna mondanod, hogy:

pfej a csajom olyan kibszott idegesítő, elvárja hogy hagyjam ott a haverjaimat a hétvégi piálás kellős közepén, mert "magas a vérnyomása", vagy mi. hát már jól se érezhetem magam???🙄


Na így elhordták volna mindennek a pasidat a kommentelők, természetesen megkapta volna hogy pszichopata, sőt, már az is red flag lenne h egyáltalán szeret bulikba járni :D

jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

13

Ha normális hangnemben írja le, hogy a barátnője rendre otthon hagyja a gyógyszereit és és hazarángatja a baráti társaságból, akkor sem változna a véleményem, de ha a te általad írt stílusban fogalmaznák volna meg, akkor egy tapló a pasi.

jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

#14 Jah, nyilván😉


Na mindegy kérdező, legyen ez a tanulság, nekem már ezerszer bevállt!

jún. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Laylah ***** válasza:
Szó nélkül jönne velem.
jún. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Senkinek
jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!