Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek adnátok igazat?

Figyelt kérdés

Lanyok...Ha kint vagytok a párotokkal és az ő baráti társaságával, de megjön, elkezdtek görcsölni és ha szóltok a párotoknak hogy menni szeretnétek haza lepihenni milyen választ kaptok? Vagy kapnátok? Vagy szeretnétek kapni? Én megkaptam azt, hogy ő viszont kint szeretne maradni még a haverokkal. És hogy nekem mindig van valami bajom, hogy haza szeretnék menni. Mondjuk ezelőtt egy bulin a vernyomasom ment fel, azért mentem haza, mert nem volt nálam a bétablokkolóm...

Köszi, ha megosztjátok velem a tapasztalataitokat, véleményeteket



jún. 29. 01:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy idiota. En is szedek bletablokkolot, es,ha nem veszem be rendesen rosszul vagyok. Sot, menzeszkor is. Sajnalom. En keresnek mast….
jún. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha a srác rosszul van, ti még azért maradnátok? Vagy mennétek vele?
jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Fognam magam és hazamennek. Mégis mit tud ő csinálni a gorcsolo hasaddal? Bár előre be szoktam venni gorcsoldot első nap, így könnyebb az élet.
jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%

Én még ha baráttal vagyok, akkor is vele megyek, ha valamiért kéri, hogy kísérjem haza. Sőt, még ha egy vadidegen lép oda hozzám azzal, hogy segítsek neki gyógyszert keresni, mert felment a vérnyomása, még akkor sem fogok elfordulni tőle, hogy "én most a haverokkal bulikázok, haggyá békén".

Nem tartom magam szentnek, viszont nem tudom hogy mi a fszt lehet élvezni a bulizáson, miközben a párod lépni akar, mert rosszul van.


Baromi fura nekem ez a hozzáállás.


Nekem szerencsére sosem volt olyan párom, akinek még ennyire se lettem volna prioritás, de azt észre vettem, hogy egyre több ember marad individualista még a párkapcsolatában is. Azaz a társuk csak addig jó nekik, amíg nem éri őket semmi kellemetlenség, és nem kell érte áldozatot hozni.

jún. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem érzi jól magát akkor hazakísérném, hogyha csak szimplán fáradt én pedig maradni szeretnék, akkor elköszönnénk és majd otthon találkoznánk.
jún. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondaná, hogy rendben, nyugodtan, otthon találkozunk.

Egy sima menstruációs görcs miatt (nem azért hogy milyen erős, hanem mert az az életem része, valószínűleg minden hónapban ugyanolyan és ugyanúgy túlélem), nem is várnék mást.

De ha valami kirívót tapasztalnék és úgy érezném, szükségem van rá, megmondanám neki, hogy szeretném, hogy hazakísérjen és velem legyen. Ő pedig - mivel tudja, hogy figyelembe vettem, hogy ő maradni szeretne, de ennek ellenére kértem meg - haza is kísérne.

Fordított esetben is pontosan ugyanígy történik.

jún. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális a csaj akkor megkér hogy kísérjem haza, én pedig hazakísérem.
jún. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszíntén szólva ez a menstruációs görcsölés miatti hazamenetel nekem is eléggé hiszti szagunak tűnik így nőként is. Mintha eleve nem is lenne kedved hozzá, és lenne egy jó ürügy, hogy haza menjetek végre.
jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lebeszélném hogy hazajöjjön velem együtt, de úgyis hazajönne és fix hogy nem maradna.
jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha ilyen nem volt hogy nekem lenne valamilyen nyűgöm ami miatt haza kellene engem vinni vagy nekem mennem.


Leszámitva a balhékat viszont. Na olyankor en aztan ugy beintej ha haza se tudnék menni mert az isten háta mögött vagyunk de en vagyok olyan ideges olyankor hogy akkor kimegyek es stoppolok megoldok bármit. Ha en menni akarok engem senki es semmi nem tarr vissza.

jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!