Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szexel, nem akar házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexel, nem akar házasságot se összeköltözni de nem tudom elhagyni. Fogalmam sincs mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok együtt én 27 vagyok ő 36. A kapcsolatunk első évében nagyon jó volt. Igaz szex akkorse volt túl sok de más módon folyton kielégitett, így nem éreztem hiányát. Aztán elkezdődtek a folyamatos elutasitasok, ő sosem kezdemenyezett, én pedig hiába. Mindig azt mondta fáradt stb. Aztán összes is vesztünk ezen. Akkor bevallotta h ő sosem szeret szexelni és h az elejen is csak kényszerből tette h vele maradjak de ő nem vágyik a szexuális dolgokra és azt mondta fáj is neki túl érzékeny a pénisze.. Azt mondta régen volt kivizsgáláson és h az derült ki h kevés a spermaszáma,nem tudom ez mennyire függ össze ezzel h nem is kivanja. Egyébként ha elkezdem simogatni fel all neki és nagy ritkán van h elis élvezett igy h huzogattam neki de volt h le allitott h nem jó mert érzékeny..szájjal meg nem is szereti hiaba csinalom finoman..Több pasival voltam már előtte és eddig mindenki dicsert h nagyon jól csinálom.. élvezték..nagyon lerombolta már az önbizalmam ez h bárhogy próbálkoztam eddig ő nem kivanja nem vágyik rám nem élvezi. Pedig én csak rá vágynék hiszen szeretem őt. A masik dolog ami eléggé zavar h nem szeretne velem össze költözni. Szüleivel el és sehit nekik ez igaz mert már idosebbek és folyton azt mondja ő szeret is ott élni nem költözne máshova.. meg arra fogja h nem szeretne külön lakásra költeni.. pedig én mondtam neki h mindent közösen fizetnénk és akkor el tudnánk lenni, megoldhato lenne ha ossze dobnank a fizunkat de nem hajlik erre sem.. aztán a másik kérdés a házasság. Ő már volt házas de kapcsolat elején azt mondta h engem elvesz majd. Aztán már azon a véleményen van h nem kell az. Nekem nem is annyira fontos az a papír.. csak azért rossz érzés h velem miért nem szeretne tervezni mikor elvileg szeret.. Egyébként ezek ellenére bujik hozzám szeretget.. de egyre inkább kevésnek érzem ezt. És a szexuális vagyaimat is nehéz elfolytani. Viszont más pasira nézni se tudnék mert szerelmes vagyok beléd így ezek ellenére is. És bár tudom h ez így nem vezet sehova megsem tudom elhagyni mert minden masban meg tök jó a kapcsolat. Mindig várom hátha változik valami, próbálok türelmes lenni de egyre nehezebb. Felek h később megbanom h erre vesztegettem az időmet.. de képtelen vagyok elhagyni..
jún. 28. 09:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Eleg rendesen megmanipulalt téged. Valoban boldogtalan leszel, önértékési problémakkal, traumákkal. Saját tapasztalat. Amikor mar nem ért hozzam 2 évig, amikor már sirtam,hogy nem szeret, megigerte hogy megvaltozik, 1x megtortent es képes volt megint evekig huzni. Borzalom,rament a fiatalsagom.
júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!