Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy a párom a szerencsejáték miatt nem akar velem összeköltözni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején elmondta, hogy 'néha szokott szerencsejátékozni'. Aztán egyre jobban elfajult a helyzet, az én szememmel kezdett az egész szenvedélybetegséghez közelíteni. Ahogy ezt megemlítettem neki, azóta nem avat be ezekbe a dolgaiba, csak folyton arról panaszkodik, hogy nincs pénze, ő így, ilyen anyagi 'csődben' nem tud elöltözni, de ha felhozom neki a játékot, azt mondja, már nem játszik, más kiadásai vannak. Elhiggyem ezt neki? Vagy lehetséges, hogy még mindig játszik? Másnak volt hasonló tapasztalata? Ha még mindig játszik, lehet ezen változtatni? Mindketten 20as éveink közepén járunk.

2021. máj. 14. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért, ha más miatt - ha állandóan csődben van, nem ajánlom összeköltözni vele. Onnantól Te is állandó csődben leszel, hidd el...
2021. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ugyanakkor szerintem nagyobb probléma, ha már nem is hiszel neki. Csak ő változtathat rajta, hogy többet ne szerencsejátékozzon, külső hatással semmit sem érsz el csak az lesz amit most tapasztalsz, ügyesebben titkolja. Szerintem nem lehet valakivel közös jövőt tervezni, ha nem akar összeköltözni és sosincs semmire pénze.
2021. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az ég szerelmére, ilyennel kapcsolatot se kezdj, nem ám összeköltözés... Csődbe vinne téged is.
2021. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!