Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szexel, nem akar házasságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szexel, nem akar házasságot se összeköltözni de nem tudom elhagyni. Fogalmam sincs mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok együtt én 27 vagyok ő 36. A kapcsolatunk első évében nagyon jó volt. Igaz szex akkorse volt túl sok de más módon folyton kielégitett, így nem éreztem hiányát. Aztán elkezdődtek a folyamatos elutasitasok, ő sosem kezdemenyezett, én pedig hiába. Mindig azt mondta fáradt stb. Aztán összes is vesztünk ezen. Akkor bevallotta h ő sosem szeret szexelni és h az elejen is csak kényszerből tette h vele maradjak de ő nem vágyik a szexuális dolgokra és azt mondta fáj is neki túl érzékeny a pénisze.. Azt mondta régen volt kivizsgáláson és h az derült ki h kevés a spermaszáma,nem tudom ez mennyire függ össze ezzel h nem is kivanja. Egyébként ha elkezdem simogatni fel all neki és nagy ritkán van h elis élvezett igy h huzogattam neki de volt h le allitott h nem jó mert érzékeny..szájjal meg nem is szereti hiaba csinalom finoman..Több pasival voltam már előtte és eddig mindenki dicsert h nagyon jól csinálom.. élvezték..nagyon lerombolta már az önbizalmam ez h bárhogy próbálkoztam eddig ő nem kivanja nem vágyik rám nem élvezi. Pedig én csak rá vágynék hiszen szeretem őt. A masik dolog ami eléggé zavar h nem szeretne velem össze költözni. Szüleivel el és sehit nekik ez igaz mert már idosebbek és folyton azt mondja ő szeret is ott élni nem költözne máshova.. meg arra fogja h nem szeretne külön lakásra költeni.. pedig én mondtam neki h mindent közösen fizetnénk és akkor el tudnánk lenni, megoldhato lenne ha ossze dobnank a fizunkat de nem hajlik erre sem.. aztán a másik kérdés a házasság. Ő már volt házas de kapcsolat elején azt mondta h engem elvesz majd. Aztán már azon a véleményen van h nem kell az. Nekem nem is annyira fontos az a papír.. csak azért rossz érzés h velem miért nem szeretne tervezni mikor elvileg szeret.. Egyébként ezek ellenére bujik hozzám szeretget.. de egyre inkább kevésnek érzem ezt. És a szexuális vagyaimat is nehéz elfolytani. Viszont más pasira nézni se tudnék mert szerelmes vagyok beléd így ezek ellenére is. És bár tudom h ez így nem vezet sehova megsem tudom elhagyni mert minden masban meg tök jó a kapcsolat. Mindig várom hátha változik valami, próbálok türelmes lenni de egyre nehezebb. Felek h később megbanom h erre vesztegettem az időmet.. de képtelen vagyok elhagyni..
jún. 28. 09:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyértelműen nem egészséges, se mentálisan, se fizikailag. Szerintem itt semmi nem fog megváltozni egyedül te alkuszol meg az egész kapcsolatban. Ha te képes vagy feladni egy normális teljes élet lehetőségét hát tedd de később bánni fogod, ebben biztos vagyok. Még fiatal vagy és legalább az esélyét megadhatnád, hogy valóban teljes életet élhess.
jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi a fene vonz egy ilyen pipogya fráterben? Nekem első randin kieső lenne pedig teljesen átlagos vagyok.
jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Azon kívül, hogy kapcsolatfüggő vagy, semmi racionális magyarázat nincs arra, hogy vele vagy még.

Nem szexel. Nem akar költözni. Nem akar elvenni.

De bújik. Hát húha. Tovább kéne lépned a 12 éves kislányok álmodozásain, hogy de ha olyan lenne... Nem olyan.

Nincs jövőtök.

jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2es.. hidd el első randin nem ilyen volt.. hiszen írtam is h eleinte más milyen volt.. beleszerettem de lehet csak abba aki akkor volt..
jún. 28. 09:47
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom sem akar velem szexelni, nem értem mi baja a férfiaknak. Így nem lehet fenntartani egy kapcsolatot
jún. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mostanában egyre több ilyet hallok h másoknál is probléma h a pasi nem akar szexelni.. nem értem mivan a férfiakkal..
jún. 28. 09:57
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Kérd meg, hogy menjen el urulógiára és csináltasson vérvizsgálatot. Tesztoszteron szintet nézessen! Alacsony libidóra kell hivatkozni. Nekem is alacsony ezért nem is hajt a “tűz”. Nulla libidóval tök jól el lehet lenni, semmi frusztráció. :D
jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Te hogy érzed, mi a közös jövőképetek?
jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7es írtam volt régen kivizsgáltak. Azt mondta a sperma szama alacsony többet nem mond a vizsgalatrol mert szegyenli..
jún. 28. 10:15
 10/21 A kérdező kommentje:
8as.. ez az h ensem tudom.. az eszem azt mondana így felejtős hagyjam el, de ha a szívem nézem az meg azt mondja h szeretem és kikell tartanom mellette..
jún. 28. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!