Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan nő, aki értékeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki értékeli a biztonságot?

Figyelt kérdés

Nem férfiatlan nyafogás lenne a kérdésem és nem is bulváros panaszkodás, de tényleg, érdekelne így "négyszemközt", teljesen anonim módon: tényleg zavaró és unalmassá válik egy kapcsolat, ha tudjuk, hogy biztonságban vagyunk a partnerünk mellett, nem fog megcsalni, stb.?

A legutóbbi barátnőmmel volt egy tök őszinte beszélgetésem. Nem tűnt olyan lánynak, aki hajlamos a traumakötésre, de fél év után azért szakított velem. Az ok az volt, hogy bár nem volt unalmas a kapcsolatunk: utaztunk, szórakoztunk, mozi, színház, szabadulószoba, kirándulás és a hétköznapokban is apróságokkal leptük meg egymást úgy, mint vacsik, piknik a szőnyegen, kis üzenetek, de mégis...azt mondta, hogy hiányzik neki az érzelmi hullámvasút, hogy kicsit aggódjon, hogy elveszíthet. Látja, hogy nem nézek meg más lányokat a szemem sarkából, nincs egy félszeg mosoly sem a pultos lányra és annyira biztosnak érezte, hogy én nem megyek mellőle sehova, hogy kiszeretett belőlem. Én tényleg nem tudom, hogy ezen akarjak-e változtatni egyáltalán. Én lojális vagyok, priorizálok és nem hozom megalázó helyzetbe a másikat.

És nem igaz az sem, hogy én maradok, ha esik, ha fúj. Megmondtam neki, hogyha rosszul bánna velem, bántana, akkor nyilván pár javítási kísérlet után kilépnék. De ezt ő nem így érezte.

Szóval: velem van a baj, vagy a választottjaimmal? Gyűlölök általánosítani, de tényleg ilyen a többség?



jún. 27. 00:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Mindenki értékeli, de azért hagyni kell a nőt is érvényesülni. Ha próbálgatni akarja a szárnyait, pl. vm újat tanulni és vállalkozást indítani, akkor támogatni kell.
jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
43%

A nők többsége ertékeli a biztonságot.

Elképzelhető, hogy kicsit túllihegted a sok programot, utazást stb. A kutya is jódó'gában veszik meg szitu. Masik elképzelés: nem szeretett eléggé - kifogás.

jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

13 évig éltem hullámvasútban szóval soha többet.

Ezerszer inkább a megszokottság és a masoknak "unalom" -hoz hasonlító valami.

Majd egyszer megkapja az exed.

Én amúgy igyekszem olyat választani akire nem buknak a nők és visszahúzódó. Eddig bejött, új tarsam meg nem lesz több, a mostani végleges 😃

jún. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

Ez a feldolgozatlan traumák kivetülése. Gondolom úgy nőtt fel, hogy az érzelmi biztonság nem volt jelen és hiába tudja az agyával h az a normális, amíg nem dolgozza fel a múltbeli dolgokat addig uncsi lesz neki.


De nem minden nő hordoz ilyen traumákat, illetve aki igen, van aki foglalkozik vele és dolgozik rajta. Szóval nem minden nő ilyen, de vannak.

jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%

A 14-es rátapintott a lényegre! Ha a csaj azt szokta meg, hogy ennyire érzelmi hullámvasút volt az élete mindig azokkal akik körülvették, és ezt szokta meg, akkor neki ez a természetes és a normális.

A párom valaha hasonló volt, de ő pont a stabilitásra vágyott, hogy biztonságban érezze magát, de mivel eddig bántó kapcsolatai voltak, sosem hitt ebben. Sok idő volt, amíg elkezdte ő is jólérezni magát.

jún. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normálisan csinálod. Nekem a biztonság nem ezt jelenti. Amiről írsz az nekem alap egy kapcsolatban, ha nem teljesül ki is lépek belőle.
jún. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs bazmeg, minden nő ugyanolyan, mint a kiscsillag barátnőd, akinek hiányzott az érzelmi hullámvasút.
jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a mai magyar nőket a biztonság. Max. annyiban, hogy "Védd magad!" alapon imádják, ha pasik összeugranak, kakaskodnak egymással előttük, miattuk, értük.
jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!