Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél? Rendbe hozható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Rendbe hozható még a házasságunk?

Figyelt kérdés
Férjemmel nagyon megromlott a házasságunk. Március óta a facebookon többször rákeresett az egyik kolleganőjére, nagyon rosszul esik. Nincsenek közvetlen kapcsolatban, nagyon ritkán találkoznak személyesen. Mondtam neki, hogy menjünk el egy kicsit kikapcsolódni, de azt mondta majd jövőre. Mióta gyerekeink vannak sehol nem voltunk kettesben. 15 éve vagyunk együtt. Hogyan tovább?
jún. 26. 13:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én nem adnám fel. Ha rendbe szeretnétek hozni, valamelyikőtöknek félre kell tennie a büszkeségét, a sértettségét, és meg kell gyógyítania a kapcsolatot. A férfiak ezt nem teszik meg, úgyhogy rajtad múlik.
jún. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
#1 Ha a férje nem akarja rendbe hozni a kapcsolatukat, akkor a kérdező a feje tetejére is állhat... Ez nem úgy működik, hogy egyikünk akar valamit és az úgy is lesz.
jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
#2 Azt nem tudjuk, hogy a férj mit gondol. Simán lehet, hogy 15 év alatt eltávolodtak egymástól, de partner lenne a visszatalálásban, ha a kérdező kezdeményezné. Én nem dobnék el egy 15 éves kapcsolatot, amiben gyerek is van anélkül, hogy legalább egyszer meg nem próbálnám megmenteni. Már csak azért sem, hogy ne legyen bennem az, hogy mi lett volna ha.
jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férjednek is kell akarni,hiába pattogsz mellette hogy menjetek közösen valahová ha így elutasított én nem erőltetném.

Lapát és még fel tudod építeni újra az életed.

jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15 év alatt sokaknál kihűl a leves, az tény. Nyaggasd jobban, mond el neki őszintén, hogy mit érzel, aztán majd meglátod mit hoz a jövő. Ha nagyon nem megy a dolog, akkor ne erőltesd, de azért 15 évet se dobj ki az ablakon.
jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kolleginával akar osszejonni erre te kikapcsolodni hívod?

Hallod vidd el moziba is vegyel neki sört is es főzd a kedvenc vacsoráját🤣

Ha meg félre is d.g majd, vegyél neki egy kocsit is.

jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
42%
Sok függ a gyerek korától is. Nálunk a nagy-kamasz lányaink hergelték folyamatosan az anyjukat, és hiúsítottak meg minden javítási szándékomat.
jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted ,hogy hergelték az anyjukat? Teljesen tanácstalan vagyok és csalódott. 13,11,8 évesek a gyerekek.
jún. 26. 19:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszoló. Elárulod akkor Te mit csinálnál? Nyilván ha megcsalt volna , számomra se lenne kérdés. Egyértelmű,hogy elválnék. Három közös gyerekünk van akik imádják az apjukat. Ezért így egy kicsit nehezebb, hogy "ennyi" miatt elváljak.
jún. 26. 19:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Eleve kérdés lenne nálam miert akarnám rendbehozni olyannal a házasságom aki ellenem van es nekem rosszat akar. Egy toxic emberrel.

Nekem a gyerekem is azt látja hogy en barkit kirugok 2 lábbal ha ártani akar. És soha nem kell tűrni, ha vki veszélyeztet vagy szenvedunk mellette. Vagy tonkremegyunk mellette.


Nekem más életem van.

jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!