Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne érezzem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem ennyire magányosnak magam a házasságunkban?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt, van három gyermekünk. A férjem dolgozik, én gyodon vagyok a gyerekekkel. A férjem szerint minden rendben a házasságunkkal én viszont borzasztóan magányosnak érzem magam és fogalmam sincs mit tehetnék ez ellen. Ő úgy érzi, hogy mindent megtesz értünk, ami részben igaz is viszont lelkiekben teljesen magamra hagyott. Az intimitás is megszűnt, mert neki nincs rá igénye.

Nem tudom, hogyan tudnám magam kicsit összeszedni, hogy ez ne érintsen ilyen piszok rosszul.


2023. jún. 18. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad már neki, hogy számodra nem csak az anyagi biztonság fontos?
2023. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Hány évesek vagytok (a gyereket belevéve)?
2023. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

41 évesek vagyunk mindketten, gyerekek 9, 10, 12 évesek.

Persze, hogy mondtam, hogy mi a bajom. Sokszor beszéltünk már erről, de ő valahogy ezt nem érzi valós problémának. A beszélgetesek után próbálkozik 1-2 napig pl megsimítja a hátam, ha elmegy mellettem vagy hoz a kevenc csokimból stb, de ez messze nem elég.

2023. jún. 18. 21:00
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
írtam üzenetet.
2023. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Párterápia, ha beleegyezik, ha nem, akkor válás.

A pénzt a gyerekekre küldheti, ígyis csak azt csinálja jóformán.

2023. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs szex, akkor az mindent megmagyaráz. Anélkül egy kapcsolat nulla. Ha meg egy férfinek otthon nincs rá igénye, annak csak egy oka lehet, mégpedig, hogy másutt kapja meg. Lépj ki ebből a kapcsolatból amíg nem késő!
2023. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Válni nem fogunk, mert egyikünk sem tudna új életet kezdeni, ahhoz túlzottan is hosszú ideje vagyunk együtt és anyagilag sem tudnánk megoldani. Mindent közösen hoztunk össze és a gyerekek miatt életünk végéig lesz közös feladatunk. Én szeretem őt és azt is tudom, hogy a maga módján ő is szeret, csak valahogy neki ezek a dolgok nem fontosak, nekem meg talán egyre jobban fontossá válnak.
2023. jún. 18. 21:14
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Mi 50 felett is naponta szexelünk. Nem is értem, hogy bírják ki mások hosszabb ideig nélküle. Egy negyvenes nért még kapkodnak a magányos férfiak, akik biztosan megadnák, amire szükséged lenne. De ha nem akarsz kilépni, akkor keresd meg máshol.
2023. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, ez biztos. Azt már felajánlottam neki, hogy ha velem van baja, keressen szexre mást, de azt mondja, neki mással sem hiányzik.
2023. jún. 18. 21:16
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Mondd meg neki, hogy te márpedig szexelni fogsz. Ha ő itt lesz akkor vele, ha nem akkor könnyedén találsz mást, aki örömmel helyettesíti. Légy egy kicsit határozottabb.

De a 7-es válaszodból azt érzem, hogy te magad sem akarsz tenni azért hogy változzon a helyzet. Beletörődsz, mert így kényelmesebb. Ez nem jó válasz, mert nagyon meg fogod bánni, hogy így tönkrement az életed, miközben mással lehet, hogy boldog lennél.

2023. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!