Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem jó szabályt hozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem jó szabályt hozott a házasságunk érdekében?

Figyelt kérdés

Hétvégén


-nincs tanulás (kivéve ha dolgozat van, vagy zh, de akkor felkészítjük egymást

- nincs rokonlátogatás (kivéve ha a rokon beteg vagy nagyobb munka van a ház körül vagy ünnep van)

- nincs sportolás

- nincs munka (csak ha kiosztanak valami határidõs projektet)


Csak szex, sorozatnézés, kirándulás, mozi, buli


2022. szept. 17. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen.
2022. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Hány évesek vagytok?
2022. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
24 és 28. Én pszichológia mesterképzésen vagyok, ő gazdasági mesteren
2022. szept. 17. 09:38
 4/27 A kérdező kommentje:
Mindketten dolgozunk (én részmunkaidőben vagyok recruiter, õ teljes állásban kontroller) ő levelezőre ment, én nappalin, de két napba besūrítve minden tárgy
2022. szept. 17. 09:40
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom... Nem szeretem a szabályokat :) Azt meg pláne nem, parancsba kapom és nem közös megegyezésen alapul.

Mondjuk nálunk már gyerekek vannak, tudatosan kellett azért figyelni az időre. De amíg nem voltak, hétköznap este is bőven ráértünk szexelni, sorozatot nézni és bulizni is elmentünk. Mondjuk, ja kirándulni csak hétvégén világosban érdemes.

2022. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a a ZH szinte minden hetet jelent, úgyhogy nálam nem működne. Ezen kívül jó kis szabály, a "nincs sport kivételével". Egyik kedvenc randink barátnőmmel, egy közös edzés.
2022. szept. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha nektek ez működik akkor biztos jó. Nálunk nem működne, mi a sporttal lazítunk, adjuk ki a feszkót. Van amire közösen járunk, van amire külön.


A rokonlátógatás is fontos számunkra, szeretjük egymás anyukáját, így hetente, kéthetente járunk az enyémhez, havonta az övéhez, mert külföldön él. De van, hogy csak egyikünk megy az anyukájához a másik addig otthon marad és énidőzik.


A ti szabályaitok számomra erősen korlátozó és önző intézkedések.

Bár mi már nem járunk egyetemre, de hobbiból pl tanulni is szeretünk (idegen nyelvet, hangeszeren játszani, számítógépes programot kitanulni), és ilyenkor aki épp bíbelődni akar a tanulással, az félrevonul, a másik addig olvas, tevézik, játszik.

2022. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Úgy fejtetted ki a kérdést, hogy a "házasságotok érdekében".


Mégis miért hozta ezeket a szabályokat? Kezdett valami a kapcsolatotokban elromlani? Mióta vagytok együtt?


Én biztos nem bírnám elviselni a hasonló szabályokat, de minden ember/párkapcsolat más.

2022. szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem kevesli a veled érdemben együtt töltött időt? Azért hoz ilyen szabályokat? Ő mit mond, miért hozta meg? :D valami oka biztos van. Én először ezen gondolkodnék el.
2022. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem igen, gondolom azért lettek, mert nem igazán van időtök egymásra.


Akik lepontozták,vagy azt mondják nem jó ötlet: szerintem nem kell ezt ilyen pejoratívan felfogni,hogy "becsicskította a párja szabályokkal" Inkább csak egy elhatározás kettőjükért.

2022. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!