Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem jó szabályt hozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem jó szabályt hozott a házasságunk érdekében?

Figyelt kérdés

Hétvégén


-nincs tanulás (kivéve ha dolgozat van, vagy zh, de akkor felkészítjük egymást

- nincs rokonlátogatás (kivéve ha a rokon beteg vagy nagyobb munka van a ház körül vagy ünnep van)

- nincs sportolás

- nincs munka (csak ha kiosztanak valami határidõs projektet)


Csak szex, sorozatnézés, kirándulás, mozi, buli


2022. szept. 17. 09:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már az is jobban hangzott volna, hogy "a férjemmel ezeket a szabályokat hoztuk meg közösen."
2022. szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
77%
Eleve nem lennék olyan emberrel, aki bármilyen módon korlátozni akar - pl én hétvégén szeretek sportolni (2-3 órát), mert akkor van időm rendesen edzeni. Hétköznap suli-meló után nincs energiám.
2022. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
A gyk csinálhatna már egy "KAMU KÉRDÉSEK" kategóriát is!
2022. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem tarthatatlan lenne, ugyanis a hétvégén mindennap sportolok, tanulok legalább az egyik nap (pedig 10 éve dolgozok már), rokonokat csak hétvégén tudom meglátogatni, mert messze élnek. Ráadásul néha előfordul egy kis munka is hétvégén. Ettől függetlenül belefér a buli, sorozat és szex is.


Egyébként baromi unalmas lenne ez az egész hétvégén csak szex, mozi meg buli felállás.

2022. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
83%
24. Kamu a kérdés. Melyik értelmes, önálló akarattal rendelkező nőnek lehetne ezt a baromságot beadni? A szivem, minden hétvégén rommá foglak kúrni, na meg nem is csinálunk semmit. Tulajdonképpen ezt a szabályt azért hoztam, mert ez nekem jó lesz. Szóval kussolsz, nyeled a f*szom, mert hát mindenhol azt látni, hogy a nők kizárólag csak szexuális eszközök.Szóval b*szlak mint a gép, zabálunk meg olyan filmet nézünk, ami engem érdekel. Közben le is szophatsz.
2022. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
#25 👍 + hogy ez elvileg egy leendő pszichológus 😵‍💫 Hát szánalmas úgy ahogy van ez a trollkodás. És az is biztos hogy nem nő írta.
2022. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
25. A gyk kérdései és az erre adott válaszok hűen tükrözik az a lejtőt, amin a globál emberiség csúszik lefelé. Olvass bele külföldi fórumokba. Talán még debilebb meg ellenségesebb mint a gyk.
2022. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!