Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott volna a házassagunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott volna a házassagunk?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy csak szenvedek jó soromban, vagy boldogtalan vagyok?! Ferjemmel 10 éve vagyunk együtt, 2 éve hazasok, és van egy masfel éves gyermekünk. Na de mostanaban egyszerűen irritál. Folyton csak magam vagyok otthon (a babaval), mert o egyfolytában dolgozik. (Vállalkozó, szellemi munka, de ez össze követve haveri talalkozasokkal, szorakozassal) reggel 9 tol este 7 kor látom ot újra… pl megígérte a héten is higy egész hétvégén együtt leszünk, de persze megint nincs itt, mert újra dolgoznia kellett. Hozzateszem hogy mindenünk megvan, szóval anyagiak miatt nem is tudnek panaszkodni. Csak ez a folytonos magány már az agyamra megy. Csak baba mama klubbokba tudok jarni, mert senkire nem tudom bízni a babat. Az összes baratnom friss anyuka, tehat nem nagyon jarnak meg sehova sem. És kozben annyira mérges vagyok a férjemre, higy sosincs otthon, sose programozik velünk, ha véletlen sikerül elmennunk kirándulni akkor is annyit telefonal, otthon is telefonozik. Este szoktunk együtt sorozatozni, de folyton bealszik, abszolút nem erdekel amiről mesél, mert o sose kérdi meg h velünk mi tortenik. Vagyis o pont az a fajta aki megkerdi, de a válasz már nem erdekli. Az agyamra megy. Tudom vele kene errol beszelnem, de akkor a fejemhez vágja hogy a pénz nem terem meg magatol, ami teljesen igaz, mert épp építkezés kozepen vagyunk, de akkor is hianyzik, es érzem hogy napról napra távolodunk.
2023. febr. 18. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint igen, de gondolj bele, hogy elhagyod és nem lesz annyi pénzed és ugyanúgy egyedül vagy.

Annyit tehetsz, hogy elbeszélgetsz vele, hogy azért főleg a kicsire szakítson időt.

Más párja is sokat dolgozik, de nem hat a magánéletre, kellene tudni tartani mértékét és összeegyeztetni a kettőt.

Vagy menekül a munkába, workoholista/pénzcentrikus. Ami nem jó, mert nem minden a pénz.

2023. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezért nem kell unikornist elvárni. Olyan nincs, hogy rohadt gazdag éééés sok időt is tölt otthon. Üzletben oroszlán, otthon papamaci. Karakteres vezéregyéniség, de romantikus lelkitárs. Ilyenek nincsenek. Ahogy mondtad, jó dolgodban nem tudsz mit kezdeni magaddal egyrészt, másrészt annyi sem telik tőled, hogy hasznos legyél bármilyen módon a gyerekezésen kivül. Hány könyvet fogtál a kezedbe mostanában? Milyen új területeket fedezel fel tanulás terén? Hogyan tudsz a segítségére lenni, hogy egyensúlyba kerülhessen az együttlét és a munka?
2023. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Átlagos fiatal házasok élete. Én elmondtam 1000x. Ha van már gyerek, borul minden. Csak itt a gyk-n négy ilyen nővel beszélgetek privátba. Egy már a szeretői viszonyban is benne lenne.
2023. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A gyerek születése előtt is ennyit dolgozott? Ha nem, akkor két eset lehetséges: vagy nem szeret már veled lenni, vagy úgy érzi, az ő felelőssége, hogy a megszokott magas életszínvonalat biztosítsa a családjának. Valljuk be, ez mostanság csak jóval több munkával lehetséges. Ha az utóbbi a helyzet, mondd el neki, hogy kevesebb pénzből is ki tudtok jönni, fontosabb lenne, hogy együtt töltsetek el időt, mert rá fog menni így a kapcsolatotok. Ha az előbbi, akkor is beszélni kellene, rájönni az okokra.
2023. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Nőként én is keményen dolgozom van férfi kollégám is aki ugyanennyit dolgozik mindkettőnknek van gyereke a különbség az hogy nekem munka után még van házimunka és gyereknevelés ő pedig nem csinál semmit A stresszes és fáradságos munkára hivatkozva
2023. febr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor nem dolgozott ennyit, meg aztán annyira nem is tűnt fel, mert én is dolgoztam. Mondtam már neki hogy legyen többet velünk, de ugye mindig az a vége hogy ertunk csinalja, hogy később jobb legyen, és hogy a gyereknek beteremtse a jövőt. Ami tok jó, de kozben meg folyton magányos vagyok.

Nem nagyon ker a segitsegembol, hiába ajanlom fel.

Gyerekneveleses könyveket olvasok, tanulmanyozom Montessori pedagogiajat, de konkretan regenyeket jelenleg nem bírok olvasni.

5-os! Na ezaz. Egy nonek sokkal nehezebb. Munka, házimunka, gyerekek, kozben legyen rendes szerető- le a kalappal az előtt aki ezt mind kezben tartja.

2023. febr. 18. 18:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek való gyerek. Évekig ez lesz, ha lesz még egy gyerek, akkor pár évvel hosszabbodik:)
2023. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Méghogy a pénz boldogit...😂


Ezért nem dolgozunk látástól mikulasig van hol laknjnk van kocsi minden van ami kell de nem fogunk gürizni hogy több pénz legyen és új autóval járhassunk. Szerencsére egyetértünk.

2023. febr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na igen… ez az, hogy nekünk is mindenünk megvan. Csak ugye epitkezunk, ami elég drága dolog, és ezért nem is kérhetem hogy töltsön velünk több időt. :(
2023. febr. 18. 19:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Legyel eros es kitarto
2023. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!