Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott volna a házassagunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott volna a házassagunk?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tudom eldönteni, hogy csak szenvedek jó soromban, vagy boldogtalan vagyok?! Ferjemmel 10 éve vagyunk együtt, 2 éve hazasok, és van egy masfel éves gyermekünk. Na de mostanaban egyszerűen irritál. Folyton csak magam vagyok otthon (a babaval), mert o egyfolytában dolgozik. (Vállalkozó, szellemi munka, de ez össze követve haveri talalkozasokkal, szorakozassal) reggel 9 tol este 7 kor látom ot újra… pl megígérte a héten is higy egész hétvégén együtt leszünk, de persze megint nincs itt, mert újra dolgoznia kellett. Hozzateszem hogy mindenünk megvan, szóval anyagiak miatt nem is tudnek panaszkodni. Csak ez a folytonos magány már az agyamra megy. Csak baba mama klubbokba tudok jarni, mert senkire nem tudom bízni a babat. Az összes baratnom friss anyuka, tehat nem nagyon jarnak meg sehova sem. És kozben annyira mérges vagyok a férjemre, higy sosincs otthon, sose programozik velünk, ha véletlen sikerül elmennunk kirándulni akkor is annyit telefonal, otthon is telefonozik. Este szoktunk együtt sorozatozni, de folyton bealszik, abszolút nem erdekel amiről mesél, mert o sose kérdi meg h velünk mi tortenik. Vagyis o pont az a fajta aki megkerdi, de a válasz már nem erdekli. Az agyamra megy. Tudom vele kene errol beszelnem, de akkor a fejemhez vágja hogy a pénz nem terem meg magatol, ami teljesen igaz, mert épp építkezés kozepen vagyunk, de akkor is hianyzik, es érzem hogy napról napra távolodunk.
2023. febr. 18. 11:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, azt ebben a helyuetben nem varhatod el, hogy dolgozzon kevesebbet. Nyilván ebben egyeztetek meg, így ez oké is. Viszont az már nem szép dolig, hogy nem is érdekli, mi van veletek. Ülj le vele és mondd el, hogy magányos vagy, hiányzik, szeretnéd, ha abban a pici időben, amit otthon tölt, jobban figyelne rád, mert jelenleg azt érzed, higy nem is érdekled őt.
2023. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nálunk most jön a második baba. Én eleve nem nagyon akartam már másodikat, de ő győzködött, hogy nem lesz olyan sz*r, mint az előzővel, majd segít. Hát nem segít semmit se. És én még örülök is, ha nincs itthon és sok a dolga, mert nem idegesít a nonszensz életidegen gondolataival.

Na de a kérdésedre válaszolva, igen, szerintem megromlott. Az, hogy nehéz a gazdasági helyzet, sokat kell dolgozni, még akkor se kifogás arra, hogy miért nincs egy kedves gesztusom, egy jó szavam a páromhoz. Vagy miért nem vagyok beiktatni azért néha-néha egy-egy közös programot. Mert ha lenne egy-két ilyen eset, akkor gondolom, te is máshogy állnál ahhoz, hogy a nap java részében egyedül kell lenned.

2023. febr. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!