Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjnél vagyok, de megromlott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjnél vagyok, de megromlott a házasságunk. Viszont 1-szer együtt voltunk, terhes lettem. Nem vetetném el a picit soha. Viszont van egy 3. folyt?

Figyelt kérdés

Ellenben van egy férfi egy éve az életembe,aki iránt igencsak vonzódom,ő is hozzám.Amikor találkozunk,alig tudjuk türtőztetni magunkat.Nem volt semmi,csak csók.

Szerintetek lehet ebből valami?(Ő egy nagy nőcsábász)


2009. nov. 29. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nagy nőcsábász, akkor nem hiszem, hogy pont családot akar alapítani egy terhes nővel, aki nem az ő gyerekét hordja.
2009. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Azt kell végig gondolnod, hogy akarod-e, hogy legyen belőle valami.Mert ha egy nagy nőcsábász, te pedig éppen terhes vagy, akkor nem hiányzik egy újabb csalódás...Ha viszont komolyak a pasi szándékai, és elfogad téged, akkor hajrá!Nem jó egyedül, pláne gyerekkel...Mindenkinek jár az újrakezdés!
2009. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet rendbehozni azt a házasságot? És mit szól a férjed a babához?
2009. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.Pedig én mindent megtettem,nem most kezdődtek a gondok.De nem akarok 29 évesen szerelem nélkül élni.

Hiába mondom,nem változtat,csak ígérget.

Örül a babának,de szerintem csak azért,mert azt hiszi,így együtt maradunk.:(

2009. nov. 29. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!