Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne érezzem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem ennyire magányosnak magam a házasságunkban?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt, van három gyermekünk. A férjem dolgozik, én gyodon vagyok a gyerekekkel. A férjem szerint minden rendben a házasságunkkal én viszont borzasztóan magányosnak érzem magam és fogalmam sincs mit tehetnék ez ellen. Ő úgy érzi, hogy mindent megtesz értünk, ami részben igaz is viszont lelkiekben teljesen magamra hagyott. Az intimitás is megszűnt, mert neki nincs rá igénye.

Nem tudom, hogyan tudnám magam kicsit összeszedni, hogy ez ne érintsen ilyen piszok rosszul.


2023. jún. 18. 20:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

#9: Ez valami súlyos betegség akkor, ami orvosi kezelést igényel.

Bár én nem ismerek olyan pasit, aki ne akarná a szexet. Szóval én ebben azért nem lennék biztos a helyedben.

2023. jún. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Lehet betegség is, lehet asszexuális lett a hormonok miatt, vagy kiégett és nem kívánja már, lehet erekció probléma is.
2023. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Reálisan nézem az életemet. Csak szexre nekem nem menne senkit "befogni". Soha nem voltam ilyen típus. Párkapcsolatra meg nem lenne lehetőségem.

Na, mi fénykorunkban sem szexeltünk naponta, maximum hetente 1-2 alkalommal.

Itthonról dolgozik, szóval hacsak nem láthatatlan a csaj, akkor nincs kivel megcsalnia.

2023. jún. 18. 21:23
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Kár, én szexelnék többször is.
2023. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
45%
#13: Ne légy ennyire kishitű. Miért ne lenne lehetőséged normális párkapcsolatra. Ezt csak te magyarázod be magadnak, mert félsz lépni. Nem ér meg ennyit a boldogságod? Inkább élsz egy rossz kapcsolatban és teszed tönkre az egész életed? Nem nekünk kell megmagyarázni, hanem magadnak. Döntsd el, hogy boldog akarsz lenni, vagy élni az elcseszett életed? Ennyire lusta vagy, hogy ennyit is megér? Mert egyre jobban úgy néz ki, hogy ezt magadnak is köszönheted.
2023. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Amúgy mi van akkor, ha te támadod le? Mássz rá, fogd le és szopd le, majd lovagold meg. Nem hinném hogy tiltakozni fog. Ez minden férfi imádja. Vagy ha te is hasonlóan nem teszel meg semmit, akkor ne csodálkozz, ha ez van. Mondtad egyáltalán neki, hogy ez fontos? Kamuzd be, hogy elvász, megcsalod, stb. Hátha attól észhez tér a fatökű férjed.
2023. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
60%
Ez így marad. A gyerek az első, te a második vagy. Kilépni nem akarsz vagy nem mersz. Eltelik az a kis idő gyorsan. A gyerekeket fel kell nevelni.
2023. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Őszintén! 3 gyerekből egy fog tudni önálló életet élni, a másik kettő maximum, ha minden összejön csak támogatottat... Ezzel már alapból én vagyok minden pasi álma és akkor a szülések után visszamaradt dolgokat még nem is említettem.

Persze, hogy próbálkoztam, próbálkozok mindennel, de ha fel se áll neki, akkor kicsit bajos a dolog.

Nem a szex része aggaszt a legjobban. Anélkül már meg is lennék, viszont hiányzik, hogy valaki a lelki dolgaimat is megértse. Egy nap végén el tudjam mondani, hogy mi az ami jó volt, mi az ami nem, hogy legyen aki nem azzal zárja le, hogy aha, akkor a szokásos vagy néha meg se hallja, hogy beszélek...

2023. jún. 18. 21:42
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha mindig otthon van, esetleg te is, akkor ne csodálkozz. Az nagyon monoton menet. Ha nem áll fel neki az doki, de sajna sok esetben csak veled van a baj, azaz rád nem áll fel neki, másra lehet igen. Nem azt mondom, hogy megcsal, mert ahogy mondtad, ez aligha lehetséges, de egyszerűen már nem tekint rád partnerként, ráadásul annyira egysíkúan éltek, hogy arra sincs szükség, hogy beszéljetek. Mivel nem akarsz/tudsz változtatni/kilépni, ezért ez így marad, amíg élsz. A gyerekek lesznek az összes örömöd.
2023. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Esetleg te nem tudsz valami munkát vállalni félállásban, ahol más emberek is vannak körülötted?


Vagy állatmenhelyen besegíteni vagy bármi, ahol valaki kedvességgel fordul feléd?

2023. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!