Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne érezzem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne érezzem ennyire magányosnak magam a házasságunkban?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk együtt, van három gyermekünk. A férjem dolgozik, én gyodon vagyok a gyerekekkel. A férjem szerint minden rendben a házasságunkkal én viszont borzasztóan magányosnak érzem magam és fogalmam sincs mit tehetnék ez ellen. Ő úgy érzi, hogy mindent megtesz értünk, ami részben igaz is viszont lelkiekben teljesen magamra hagyott. Az intimitás is megszűnt, mert neki nincs rá igénye.

Nem tudom, hogyan tudnám magam kicsit összeszedni, hogy ez ne érintsen ilyen piszok rosszul.


2023. jún. 18. 20:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Mivel mindketten otthon vagytok, és nem ér semmi inger, a kapcsolatotok kihűlt. Nekem is ez volt.

Párterápia, hobbik külön, hobbi együtt. Neked esetleg kozmetikus, fodrász valami, amitől jobban éreznéd magad. Vannak barátaitok?

Nézd, az anyagiakat értem, de te ilyen példát mutatsz a gyereknek, te örülnél, ha utána ő is egy szenvedős magányos párkapcsolatban maradna? Ennek az egésznek semmi értelme így.

2023. jún. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

A helyzet az, hogy ezt nagyrészt magadnak köszönheted. Itt kaptál egy csomó tanácsot, de te ahelyett, hogy változtatni akarnál, megmagyarázod, hogy mit mért nem. Ha panaszkodni jöttél ide és nem is akarsz változtatni, akkor feleslegesen írunk itt. Először is neked kellene eldönteni, hogy ez nem jó és egy kis energia ráfordításával sokkal jobb életed is lehetne. De amíg csak kifogást keresel, addig nem megy.

A gyerekek nem lehetnek oka. Nekünk is volt kettő, de mindíg megoldottuk mellettük is. Akár nagymamának is lehet adni, nyáron elmehetnek táborba és akkor csak ketten maradhattok, de ha otthon vannak, az sem akadálya, hogy este vagy reggel egymásnak essetek. Az meg nem lehet opció, hogy úgyis a nyakatokon maradnak nagykorúkra is. Ezzel nem csak a saját életed teszed tönkre, hanem a gyerekeidét is. Boldogtalan gyerekeket akarsz? Mert ezzel az lesz.

A másik a szexualítás. Ne írd, hogy nem fontos. Igenis az. A legfontosabb dolog egy házasságban. Nem áll fel? A férjemnek sem áll fel mindíg, mégis megoldjuk. Egyrészt van orális szex is, másrészt, ha nem áll fel neki kézzel egy kicsit rásegít és már bent is van. De te mikor szoptad le a férjed? Mikor kérted tőle, hogy nyaljon ki? Na akkor a feladat ma estére, megmondani neki, hogy ma este pedig addig nem alszik el, amíg ki nem nyal rendesen. Holnap pedig te kényeztesd orálisan. Nem kell hogy feláljon, de érezze a törődést. Ne hagyd annyiban, légy rámenős!

Szóval a probléma megoldásához nem kell sok energia, de egy minimális akarat kell hozzá. Bár vannak olyan emberek, akik direkt teszik tönkre az életüket, hogy aztán sajnáltathassák magukat. Ez rettentően szánalmas. És főként a gyerekeid miatt óriási hiba, mert ha ezt látják otthon, akkor garantáltan tönkreteszed az ő életüket is.

2023. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok most?
2023. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!