Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom a férjemnek felnyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom a férjemnek felnyitni a szemét?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy nagyon jól működő házasságban élünk, egyetlen egy probléma van: egy gyerekkori barátja.


Ez a gyerekkori barátja egy igazi gyökér. Mikor összejöttünk konkrétan féltékeny volt rám. Közös programokat akart folyamatosan megtorpedózni és bunkó volt. Akkor a férjem leállította és nem nagyon volt gond. Pluszban ki is költözött külföldre. Persze ha haza látogatott akkor a férjemnek haptákban kellett állnia. Ha éppen nem ért rá, mert már programunk volt akkor besértődött. Mikor megtudta, hogy össze házasodunk akkor a gratulációja is inkább egy leszólás volt de már nem érdekelt.

Természetesen az esküvőn is vicceskedve ilyen "kedvesen" beszólogatott. De mivel már nem volt az életünk része, nem akartam a férjemet ezzel piszkálni. Ő is tudta és érezte, hogy ez nem jó így. De mindig védte a barátját, hogy ilyen olyan gyerekkori dolgok miatt ilyen, de amúgy jó gyerek ő.


Na de, 2 napja jött a hír, hogy haza költözik. Mi nem költöztünk messze a szülővárosunktól és ugye ő is innen származik. Tehát közel lesz, nagyon közel.

Már mindenféle nyári program ötletet küldött a férjemnek, hogy ide meg oda kell menjenek. Várandós vagyok, nyár végén szülök.

A férjem már próbálta volna ignorálni, de mint egy rossz mérgező kapcsolatban jön a lelki terror. Augusztus végére is kitalálta, hogy a SZIN fesztiválra menjenek. Mondta neki a férjem, hogy biztosan nem, hát akkora vagyok kiírva. Annyit fűzött hozzá, hogy egyedül is meg tudok szülni, nem kell hozzá a férjem. Ezen be is rágott, rá is nyomta a telefont. De utána jött a bocsánatkérés, hogy nem úgy gondolta ne haragudjon.

Nem tudom mit csináljak, hogyan nyissam fel a férjem szemét, hogy egyszer S mindenkorra ezt be kellene fejezni, mert ennek így nem lesz jó vége.

Teljesen más életet élnek, más a prioritás és egyszerűen nem tudom őt elviselni. Nem tudom felfogni, hogy egy 42 éves férfi ennyire élettelen legyen, hogy a családos barátjáról nem tud lemászni.


jún. 21. 20:32
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
66%

Én 27 éves fiú vagyok egyedülálló azt szoktam mondani nekem nincsenek barátaim de ismerősök meg annál több én azt javaslom ha nem megy szép szóval akkor csúnyán kell neki mondani köntörfalazás nélkül vagy békén hagy benneteket vagy fel lesz jelentve a rendőrségen.

Meg egyébként is 42 évesen ha igy viselkedik cseppet sem tűnik érett komoly felnőttnek ez a férfi inkább agyilag megragadt 15 éves szinten ha ennyire nincs önálló élete.

jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
16%

Az látom senkinek nem tűnik fel, hogy mennyire normalis az a haveri kapcsolat, ahol a haver ideges a feleségre es el akarja szakítani a nőtől a barátját, amikor az szül?

Melyik normalis heteró haver tenne ilyet?

Szerintem egy heteró haver megérti barátja magánéletét és ilyet SOSE tenne, hogy beszólogat az esküvőn es el akarja cibálni a terhes feleség mellől.

Tehat melyik heteró haver kezeli ELLENSÉGKÉNT a feleséget?

Ha ez nem meleg kapcsolat, akkor semmi nem az!

jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
88%

"Tehat melyik heteró haver kezeli ELLENSÉGKÉNT a feleséget?"


Nem csak romantikus féltékenység létezik.

jún. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy írod, a férjed pontosan tudja, milyen a barátja, nem kell felnyitni a szemét. Akkor kellett volna megmosni a fejét, amikor meghunyászkodtál a béke kedvéért, mert soha nem kellett volna eltűrnie, hogy neked beszólogat a barátja, nehogy még védeni. Mégis milyen konfliktuskerülő, puhap.öcs ember az ilyen? A haver azért enged meg mindent is magának, mert soha nem húzták meg a határt. A férjednek jól ki kellene osztania, h egyáltalán van értelme ennyi év hunyászkodás után...
jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
79%
34-es: de aki ilyen xarfaxú macskajancsi, az nem fogja... A családjáért sem áll ki 10 ilyen emberből alaphangon vagy 6-7....
jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, ha tényleg számítanál neki, meg egyben a leendő családja, régen szóba sem állna azzal a gyökérrel... És nagyon nagy eséllyel a gyerek sem fogja megváltoztatni. Hiába kapálózol, erre szépen rábaxtál, szó szerint... úgyhogy sanszos, hogy nem sokára egyedülálló anya leszel, mert ezt a férjednek nevezett papucsot még egy válásba is bele fog manipulálni az a haver...
jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!